Dramatiškas poros konfliktas: gėlės šiukšliadėžėje ir kaltinimai neištikimybe

 Už tai, kad Egidijus per giminės balių į lovą bandė įsitempti brolio žmoną, jį sugyventinė išvarė iš namų. Dabar vyriškis glaudžiasi pas mamą, tačiau paskambinęs į „TV pagalbą“ Rūtos Filjevos paprašė padėti susitaikyti su gyvenimo drauge.

Filmavimo komandai nuvykus susitikti su Egidijumi, vyriškis prisipažino – jis nepamena, kad būtų merginęs kitą moterį. „Buvo vakarėlis, padauginau. Bet tikrai ne tiek, kad daryčiau nesąmones. O viskas baigėsi tuo, kad mane Birutė išvarė ir liepė daugiau nesirodyti“, – guodėsi Egidijus.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Dramatiškas poros konfliktas: gėlės šiukšliadėžėje ir kaltinimai neištikimybe

Pasak vyriškio, gyvenimo draugė dabar net nesileidžia į kalbas, telefonu neatsako, namų durų neatrakina. „Birutė sutirština spalvas apie įvykį su giminaite. Aš esu ištikimas vyras ir nesuprantu, kodėl ji taip mane baudžia“, – sakė Egidijus.

Rūta Filejeva su Egidijum nuvyko pas Birutę. „Teko nemažai pamindžikuoti už durų, kol Birutė sutiko mus įsileisti vidun. Tačiau buvo akivaizdu, kad Egidijus yra labai stipriai prisidirbęs, mat Birutė tiesiog „spjaudėsi“ ugnimi koneveikdama jį. O sugyventinio atvežtos gėlės skriejo į šiukšlių kibirą“, – įspūdžiais dalinosi gelbėtoja.

„Tai ne pirmas kartas, kai jis suka uodegą apie kitas. Vieną kartą aš jį užtikau su tokia Svajūne, kitą – su Oksana. Tiek kartų jam atleidau, bet daugiau to daryti nenoriu“, – niršo Birutė. Porelei besiaiškinant santykius paaiškėjo, kad ir pati Birutė nėra be nuodėmės. „Aš ją irgi esu užtikęs su kitu. O kai buvau keliems mėnesiams išvykęs, ji net į namus vyriškį buvo parsivedus“, – pasakojo Egidijus.

Birutė atvira – ji savo sugyventinį tebemyli, o Egidijui buvo duota tiek galimybių pasitaisyti, kad jau nė pati nebesuskaičiuoja. Vyriškis tam kartui susitvarko, tačiau netrukus, pasitaikius pirmam sijonui, vėl paslysta.

„Egidijaus likimas kaip ir aiškus – jei Birutė jo nepriima, jis turės grįžti pas mamą“, – situaciją įvertino Rūta Filejeva.

Ar susitaikys neištikimybės atvejų nebesuskaičiuojanti pora, sužinosite šiandien 16.30 val. laidoje „TV pagalba“ per TV3!


Rašyti komentarą...
T
Tiek
2018-05-09 19:47:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jam ta sugyventine reikalinga,kiek suniui penkta koja. Motinai nusibodo ji islaikyti, veja lauk. O tas zliumbia,uzuot susirades gyvenama vieta. Teliukas.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų