Dramą išgyvenusi Natalija Bunkė vėl švyti: aš neturiu kada liūdėti

Prieš savaitę skaudžią asmeninę dramą išgyvenusi Natalija Bunkė vėl švyti. Kartu su grupe „Pop Ladies“ žymi šalies moteris atidarė karščiausią vasaros realybės šou „2 Barai. Gyvenimas greitkelyje“ ir neslėpė, kad jaučiasi puikiai.

81

„Apie tą situaciją nenorėčiau išsiplėsti. Aš jaučiuosi puikiai, nes gyvenimas vietoje nestovi“, - tik nulipusi nuo scenos su tv3.lt skaitytojais pasidalino Natalija Bunkė. Žymi moteris anksčiau teigė, kad savo istorija dalijasi dėl to, kad nori paskatinti kitas moteris nebijoti drąsiai kalbėti ir reikštis.

„Tai yra kiekvieno asmeninis reikalas. Norime kalbame, norime nekalbame, kiekviena pasirenka savo kelią“, - atvirai kalba Natalija. Ji teigia, kad „viskam turi ateiti savas laikas“, kad gyvenime atsirastų ramybė.

(81 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Realybės šou „2 barai“ pirmos laidos akimirkos

„Žinote, aš neturiu kada liūdėti. Aš kiekvieną dieną koncertuoju ir per mėnesį turiu vienintelę laisvą dieną – antradienį. Aš neturiu kada galvoti, kas yra blogai. Ir šiaip – gyvenime reikia stengtis pozityviai mąstyti ir optimizmo ieškoti kiekvienoje situacijoje. Viskas susitvarkys ir bus gerai“, - sako N. Bunkė

REKLAMA

Moteris atskleidė, kad vasara dainininkams – pats darbymetis, tad daug laiko interviu dalijimui nėra, nes tenka skubėti. Natalija pripažįsta, kad atostogoms reikės laukti rudens, tačiau dėl aktyvaus gyvenimo labai džiaugiasi.

„Su sūnumi laiką leidžiame pajūryje, pramogaujame. Vakarais važiuoju koncertuoti ir viskas gerai. Ramybė bus žiemą, o šiam maratonui ruošiausi visą pavasarį ir reikia džiaugtis, kad darbo daug“, - teigia Natalija.

Primename, kad birželio 19-ąją Natalija Bunkė paviešino, kad jos namus nusiaubė buvęs mylimasis krepšininkas Vilmantas Dilys. „Viskas!!!! Tylėti nebegaliu... Nes bijau ne tik dėl savo gyvybės, bet ir dėl sūnaus. Šį rytą visiškai girtas Vilmantas Dilys, su kuriuo mes jau keletą dienų išsiskyrę, išspyrė mano namo Klaipėdoje duris, ir įbėgęs pradėjo viską niokoti. Sukrovė viską, ką rado po ranka, į laužą ir pradėjo deginti.

Sudegė mano visos orchidėjos, rūbai. Baisiausia tai, kad tai matė mano mažametis vaikas, kuris tuo metu miegojo su tėčiu. Aš po koncerto likau Vilniuje.

Niekada negalvojau, kad žmogų šitaip privesti gali alkoholis. Santykiai baigėsi... Ir baigėsi va taip... Aš nenoriu, kad mano gyvenimas virstų tragedija“, – socialinėje erdvėje rašė „Pop Ladies“ narė.

Dainininkė tuomet nuramino, jog sumušta dar nėra buvusi, tačiau nemalonumų jųdviejų santykiuose tikrai buvę: „Su mėlynėmis nevaikščiojau, tačiau apsistumdymų yra buvę“. Paklausta, ar po tokio jo elgesio dar drįstų mėginti „klijuoti“ santykius, ji nė nedvejojo: „Juokaujate? Kalbų net nebus. Nemanau, kad čia įmanoma kažką pakeisti“.


Rašyti komentarą...
F
Faina
2016-06-27 11:48:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Šaunuolė
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų