Donata parduoda legendinę suknelę: turi specialų pasiūlymą visiems kritikams

Šių metų nacionalinės „Eurovizijos“ atrankose pasirodžiusi dainininkė Donata Virbilaitė tikrai nesitikėjo, kad sulauks tiek dėmesio, o negana to, ne dėl savo dainavimo, o dėl suknelės.

Vieniems parūpo, kad ja anksčiau pasipuošusi buvo ir Indrė Stonkuvienė, o kiti ėmė teigti, kad suknelė netinkama Donatos figūrai. Galiausiai suknelė taip atsibodo pačiai atlikėjai, kad ši nusprendė ją parduoti.

(23 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Dėl savo įvaizdžio sukritikuota Donata davė atsaką: kilo tik vienas klausimas

Apie tai išsamiau ji papasakojo naujienų portalo tv3.lt vaizdo konferencijos metu, į kurią atsinešė minėtą, internetu atsisiųstą suknelę.

„Per tą suknelę išėjo taip, kad visi pamiršo, jog aš apskritai dalyvavau „Eurovizijoje“, ir kad aš ten kažką dainavau, o mano planas toks nebuvo. Aš esu dainininkė, ir mano tikslas, kad žmonės išgirstų – kokius darbus aš darau, kokią muziką kuriu, ką parodau žmonėms. Aš labiau norėčiau pristatyti dainas, o ne sukneles. Jos turėtų būti tik dalis manęs, dalis to įvaizdžio ir kūrinio“, – priežastis, kurios paskatino parduoti suknelę, vardijo D. Virbilaitė.

Dainininkė sakė nebenorinti, jog suknelė šmėžuotų jai akyse, o taip pat ji netrokšta pykdyti ir kitų, mat dėl savo įvaizdžio iš tautiečių sulaukė daugybės neigiamų komentarų. Dėl visų šių priežasčių ji nusprendė, kad teisingiausia suknelę būtų parduoti socialiniuose tinkluose aukciono principu. Visi surinkti pinigai bus įteikti šunų globos namams.

Aš pati globoju šuniuką iš „Dog spot“ globos namų, todėl sugalvojau, kad ir suknelė turėtų pasitarnauti geram tikslui. Visus pinigėlius panaudosiu „Dog spot“ – visi iki vieno keliaus šuniukams“, – sakė atlikėja.

Tiesa, Donata siūlo suknelę pirkti ne tik tiems, kuria ja susivažėjo, bet ir vadinamiesiems „heiteriams“. 

„Pasiūliau ne vien žmonėms, kuriems ši suknelė patinka, ar kurie galvoja ją nešioti. Kitas variantas, ką aš dar pasiūliau, tai kad kap dovaną pridėsiu pakelį degtukų, ir jeigu žmonės labai suknelės nekenčia, galės ją sudeginti“, – sakė atlikėja.

Visą pokalbį su Donata galite pamatyti peržiūrėję naujienų portalo tv3.lt vaizdo konferenciją.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų