donata virbilaitė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „donata virbilaitė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „donata virbilaitė“.

Žinomi žmonės minėjo ir Šv. Valentino dieną – prisiminė pirmąsias meilės dovanas

„Meilė kitiems ir meilė sau nėra alternatyvos. Priešingai, meilė sau būdinga visiems, kurie geba mylėti kitus“, – žymaus psichologo ir filosofo Ericho Fromo įžvalgomis naujo grožio salono „Ingri studio“ atidaryme Kaune pasidalino dainininkė, renginių vedėja Donata Virbilaitė.   Anot jos, vieta, kurioje rūpinamasi gera kiekvieno savijauta bei kūno puoselėjimu, yra pati tinkamiausia kalbėti apie būtinybę mylėti save.
2024-02-14

Donata Virbilaitė švenčia gimtadienį: pamiršau visus buvusius sunkumus

Atlikėja Donata Virbilaitė (37 m.) gimtadienio proga pasidalijo jautriu įrašu, kuriame apžvelgė prabėgusius metus. Savo mintis D. Virbilaitė išsakė socialiniame tinkle „Facebook“. Įrašu sutiko pasidalinti su naujienų portalu tv3.lt. Įsiamžino su brangiausia dovana „GIMTADIENIS.  Galvojau kokią čia smagią gimtadienio nuotrauką pasidaryti šiais metais. Tada supratau, kad labiausiai tinkančią nuotrauką aš jau turiu. Su pačia bragiausia gimtadienio dovana joje.
88 2023-12-19

Donata Virbilaitė prakalbo apie mirusį bičiulį Rūlę: „Nepyk, kad savaitgalį nepakėliau ragelio“

Projekte „Kelias į žvaigždes“, kartu su marijampoliečiu Rolandu Skripkaičiu-Rūle dalyvavusi Donata Virbilaitė, pasidalijo prisiminimu apie netikėtai mirusį draugą. „Tu buvai ne šio pasaulio žmogus... Pernelyg jautri ir gili siela, pasislėpusi po humoro kauke. Neišgirstas talentas iš didžiosios raidės... Nepyk, kad savaitgalį nepakėliau ragelio... Bet išklausiau tavo paskutinę dainą, kurią atsiuntei prieš kelias dienas. Gaila, kad mano žinutė jau nebebus perskaityta.
286 2023-09-28

Pirmagimės susilaukusi Donata Virbilaitė sugrįžo namo: paviešino kadrą su dukra

Atlikėja Donata Virbilaitė (36 m.) su širdies draugu Gediminu birželio 23-ąją sulaukė šeimos pagausėjimo. Dukrą Gabiją pagimdžiusi moteris kurį laiką po gimdymo leido ligoninėje, tačiau neseniai sugrįžo namo.  Socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje D. Virbilaitė paviešino mielą akimirką su naujagime.  „Pagaliau kelionė namo.
67 2023-06-29

Donata Virbilaitė su mylimuoju Gediminu tapo tėvais: porai gimė mergaitė

Džiugios naujienos atlikėjos Donatos Virbilaitės (36 m.) šeimoje – moteris su mylimuoju Gediminu tapo tėvais. Porai gimė mergaitė. Naujagimė pasaulį išvydo birželio 23-iąją. Laimingi tėvai dukrelę pavadino Gabija. Donata prisipažino ir apie nėštumo sukeltus sunkumus. „Dabar jau galiu apie tai kalbėti, bet pradžia buvo nelengva“, – kiek anksčiau tikino ji. Dar nėštumo metu atlikėja savo džiaugsmu dalinosi per muziką.
2023-06-25

Donata Virbilaitė prisiminė pažintį su mylimuoju Gediminu: „Pasakiau, kad man reikia laiko“

Naujosios tinklalaidės „Tik į priekį“ aštuntoji viešnia – dainininkė Donata Virbilaitė (36 m.). Pokalbio metu moteris prisiminė karjeros pradžią, kalbėjo apie nėštumą, jo metu sugrįžusius panikos priepuolius, paatviravo apie mylimąjį Gediminą bei papasakojo jųdviejų pažinties istoriją. Pokalbio metu D. Virbilaitė prasitarė, kad vienu metu buvo nutarusi su niekuo nebesusitikinėti. Tiesa, būtent tuo metu moteris susipažino su dabartiniu širdies draugu Gediminu.
2023-06-19

Greitai gimdysianti Donata Virbilaitė – apie ankstesnius bandymus pastoti: „Mums nesigavo“

Naujosios tinklalaidės „Tik į priekį“ aštuntoji viešnia – dainininkė Donata Virbilaitė (36 m.). Pokalbio metu moteris prisiminė karjeros pradžią, kalbėjo apie nėštumą, jo metu sugrįžusius panikos priepuolius, paatviravo apie mylimąjį Gediminą bei papasakojo jųdviejų pažinties istoriją. Tinklalaidės vedėjui Ąžuolui Misiukevičiui pasiteiravus, ar Donata pastojo tinkamu laiku, moteris tuo nesuabejojo.
2023-06-17

Netrukus gimdysianti Donata prakalbo apie nėštumą: „Buvo kažkokia tragedija“

Iš „Tėvai paprastai“ studijos tėtis Simonas sveikinasi 39-ąjį kartą. „Tėvų darželio“ ir tv3.lt kartu rengiamoje tinklalaidėje kalbame įvairiausiomis temomis, ir visas šias temas galite rasti mūsų „Youtube“ kanale. Šį kartą vedėjas – tėtis Simonas – ir vėl ne vienas: studijoje jau greitai mamyte tapsianti atlikėja ir muzikos mokytoja Donata Virbilaitė bei klinikos „Sveikata Jums“ gydytojas akušeris ginekologas Mindaugas Balnys. Šį kartą – išsamiai ir paprastai apie nėštumą, mitus ir faktus.
130 2023-06-13

Donata Virbilaitė – apie mylimąjį Gediminą ir nėštumą: dabar jaučiuosi brandi ir rami, kad galėčiau turėti vaiką

Naujosios tinklalaidės „Tik į priekį“ aštuntoji viešnia – dainininkė Donata Virbilaitė (36 m.). Pokalbio metu moteris prisiminė karjeros pradžią, kalbėjo apie nėštumą, jo metu sugrįžusius panikos priepuolius, paatviravo apie mylimąjį Gediminą bei papasakojo jųdviejų pažinties istoriją. Pokalbį su D. Virbilaite žiūrėkite vaizdo įraše šio straipsnio pradžioje.
2023-06-11

Rožinėje Donatos Virbilaitės pirmagimės sutiktuvių šventėje – ašaros

„Tikiuosi, daugiau šiandien nebesusigraudinsiu“, – braukdama džiaugsmo ašaras kalbėjo dainininkė Donata Virbilaitė, išvydusį išpuoštą savo kūdikio sutiktuvių šventės vietą bei išgirdusi dainuojant „Lietuvos balsas. Kartos“ projekto finalistę, devynerių Eglutę.  Besilaukianti mamytė atvira – hormonai ją labai stipriai veikia, todėl ji graudinasi tikrai dažnai.  „Užteko nėštukių kursuose išgirsti frazę „ir tada vaikutis keliauja pas mamytę“... Nespėjau šluostyti skruostų.
75 2023-05-23
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų