Donata įvardijo tikslų savo svorį: visą gyvenimą ją persekiojo dietos

Dainininkė Donata Virbilaitė 2020-uosius metus pradėjo papuldama į visų dėmesio akiratį – Lietuvoje jau kurį laiką gyvenanti atlikėja bandė laimę nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje, kurioje daugiausiai dėmesio sulaukė ne jos daina, o suknelė. Galiausiai, nusprendusi, kad žiūrovus nori žavėti ne savo suknelėmis, o kūriniais, Donata netgi nusprendė parduoti ją aukcione.

Apsilankiusi naujienų portalo tv3.lt konferencijoje, D. Virbilaitė daugiau papasakojo apie savo dabartinį gyvenimą, prabilo apie širdies reikalus bei atskleidė, kad nepaisant to, kad myli save tokią, kokia yra, iš tiesų dietų laikosi visą gyvenimą.

(23 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Dėl savo įvaizdžio sukritikuota Donata davė atsaką: kilo tik vienas klausimas

Dainininkė pasakojo, kad jos įvaizdis „Eurovizijoje“ sulaukė nemažai kritikos, ir nors ji teigė, kad į tai stengėsi nekreipti dėmesio, mat yra viešas žmogus, daugelis pamiršta, kad ji lygiai taip pat nėra robotas, ir turi jausmus.

Negana to, daugelis nežino ir to, kad dietos Donatą persekiojo visą gyvenimą. „Myliu save, nepaisant to, sveriu mažiau, ar daugiau, bet visą gyvenimą mano svoris buvo tai į viršų, tai į apačią. Turbūt turėčiau „sėdėti“ ant salotų, kad mano svoris laikytųsi. 2 dienas pavalgau kažko kito, ir jau vėl tie 3 kilogramai atgal sugrįžta. Mano toks organizmas, aš esu išsityrusi“, – sakė atlikėja.

Donata žino ir tikslų savo svorį, kuomet jaučiasi laimingiausia: „Tiesą pasakius, aš visą gyvenimą laikausi dietos. Aš myliu save, bet aš neleidžiu sau apsileisti. Man labiausiai patinka, kai sveriu 75 kilogramus. Tuomet esu apvali, bet įtelpu į visus rūbus, kuriuos turiu nusipirkusi“.

Kaip sakė tv3.lt vaizdo konferencijos metu, D. Virbilaitė anksčiau yra bandžiusi laikytis mažo glikeminio indekso dietos, o šiuo metu išbando ir populiarią Stokholmo dietą, kurią pamėgusios ir kitos Lietuvos garsenybės. Anksčiau šią dietą yra išbandžiusi Natalija Bunkė, Nijolė Pareigytė-Rukaitienė, Goda Alijeva bei daugelis kitų.

„Faktas, kad aš neplanuoju tos dietos laikytis visą gyvenimą, nes esu toks žmogus, kuris to nė negalėtų. Aš dietos pasilaikau 2-3 mėnesius iki to momento, kai man jau tinka“, – atviravo dainininkė.

REKLAMA

Donata prisiminė ir momentą, kai jos svoris staiga pakilo. Tąkart ji išvažiavo į savo pamiltą Turkiją atostogų, o ten valgė viską, ko panorėjusi. Tiesa, grįžus į normalų gyvenimą tempą, apetitetas ne tokiam sveikam maistui niekur nedingo, todėl netrukus D. Virbilaitės svoris pasiekė 90 kilogramų. Pati dainininkė teigė, kad tai buvo tikras kosmosas.

„Dabar sveriu 83 kilogramus, todėl iki savo tikslo turiu numesti dar 8 kilogramus“, – sakė moteris pridėdama, kad tai jau nebėra tiek daug.

Donata prabilo ir apie savo meilės reikalus, tačiau į klausimą, ar jos širdis šiuo metu užimta, atsakė neigiamai.

„Aš taip galvoju, kad vyrai manęs bijo. Tiesiog. Emociškai aš esu ganėtinai stiprus žmogus, viską darausi pati, štai net ir namie pati tinkuoju sienas“, – besijuokdama sakė D. Virbilaitė.


Rašyti komentarą...
P
Panevėžietė
2020-02-10 08:04:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
Šaunuolė
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų