Donaldos Meiželytės prisipažinimas: uždirbu didesnę algą nei Seime

Dainininkė Donalda Meiželytė labai aktyviai gerina savo išvaizdą ruošdamasi 40-mečiui. Negeria. Nerūko. Meta svorį. Mat neseniai, per visas tas šventes priaugo penkis kilogramus.

„Kol kas mano apatinė dalis - klubai - dar neišlaisvėję iš riebalinio sluoksnio. Bet kai aš sukūsiu, tada, o tada, jau ojojoi“, - šį trečiadienio vakarą LNK laidoje KK2 19.30 val. kvatos Donalda. O kas tada? Į medžioklę? „Labai juokinga, kai senos tarkos eina į naktinį klubą“, - savikritikos negaili Donalda.

Dailindama savo formas Meiželytė jau numetė porą kilogramų. Tačiau netrukus ji bus ledinė, tikra vyrų svajonė. KK2 žurnalistams ji pademonstravo treniruoklį, su kuriuo sportuoja namuose.

„Linkiu visom moterim išbandyti tokį pačioje pradžioje, kai truputėlį gėda eiti į sporto salę“, - juokiasi Donalda. Visi riebaliukai bus ištaškyti ant treniruoklių. Plastikiniams papams ir uodegoms - griežtas ne. Operacijos kenkia sveikatai , mano atlikėja.

„Už du tūkstančius litų išsiurbs du kilogramus. Neapsimoka, tikrai neapsimoka. Juo labiau, kad narkozės tai tikrai nėra didžioji sveikata“, - aiškina Donalda.

REKLAMA

Donalda Meiželytė šiuo metu galvoja ne tik apie vyrus ir muziką - moteris puoselėja viltis tapti politike.

„Degutienė sakė: linkiu tau Donaldele tapti Seimo pirmininke, po kokių trijų kadencijų. Tai dar kiek laiko turi praeiti. Dabar eiline Seimo nare neisiu dirbti, tik į Seimo pirmininkes“.

Donalda gali sau leisti grįžti į Seimą be širdies graužaties. Ji neprisidirbo, Seime ji nuoširdžiai dirbo. Donalda šiuo metu sukasi kaip bitė –dainuoja, koncertuoja, dalyvauja BTV projekte „Dainuok mano dainą“ ir užsidirba didesnę algą nei gaudavo Seime.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų