• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Apie karą ir toliau tylintis laidų vedėjas, aktorius Dmitrijus Nagijevas ir toliau laido užuominas, ką mano apie rusų invaziją į Ukrainą.

Apie karą ir toliau tylintis laidų vedėjas, aktorius Dmitrijus Nagijevas ir toliau laido užuominas, ką mano apie rusų invaziją į Ukrainą.

REKLAMA

Rusijos aktorius ir laidų vedėjas Dmitrijus Nagijevas dar niekada nėra išreiškęs savo pozicijos dėl plataus masto karo, kurį Rusija pradėjo prieš Ukrainą.

Nepaisant to, šoumenas savo įrašuose socialiniuose tinkluose visais įmanomais būdais užsimena, kad palaiko šalį, už ką ukrainiečiai jam dėkoja komentaruose po įrašais, o rusai pyksta ir kelia isteriją, skelbia tsn.ua.

Neseniai duotame interviu Nagijevas taip pat leido suprasti, kad nepritaria Kremliaus kruvinai politikai ir vadina ją „keista“. Prasidėjus karui Nagijevas nustojo filmuotis rusiškose laidose, beveik dingo iš socialinių tinklų, o naujausiuose įrašuose būna gana filosofiškas ir liūdnas.

Artistas pažymėjo, kad dabar socialinius tinklus suvokia kaip mokytoją.

„Jie mokė nemąstyti, bandyti skleisti savo tuštybę. Vyksta tiek daug įdomių, sudėtingų, pamokomų ir niekingų dalykų, kad šiandien pristabdžiau savo bendravimą socialiniuose tinkluose. Kaip ir žiniasklaidoje.

REKLAMA
REKLAMA

Dabar esu pasinėręs į tam tikrus apmąstymus... Užsinorėjau pakalbėti, nes labai ilgai tylėjau“, – teigė D. Nagijevas.

Į klausimą, kokį įrašą paliktų ateities kartoms, D. Nagijevas atsakė taip: „Jeigu turėčiau galimybę ką nors pasakyti būsimai kartai, būčiau laimingas. Tai reikštų, kad ateities kartos bus, kad viskas nepasibaigs mumis. Pasakyčiau: „Bičiuliai, pasirinkome keistą kelią. Pamėginkite pasirinkti kitokį kelią – meilės, gėrio, laimės.“

REKLAMA

Žinomas rusų aktorius ir televizijos laidų vedėjas Dmitrijus Nagijevas su savo sekėjais socialiniuose tinkluose bendrauja retai. Tačiau kiekvienas jo įrašas po plataus masto Rusijos invazijos į Ukrainą yra šios temos apmąstymas.

„Aš tiesiog noriu gyventi ir tiesiog dirbti. Deja, švaistome laiką. Myliu jus! Būkite laimingi! Laimingų Naujųjų metų“, – sakė jis vaizdo įraše, paskelbtame po 8 mėnesių tylos.

Pastebėtina, kad garsenybė apie karą nekalba nė žodžio, tačiau sekėjai jį suprato. Komentaruose jie pradėjo rašyti, kad ramybė bus rasta tik tada, kai baigsis plataus masto invazija.

REKLAMA
REKLAMA

Žinomas rusų aktorius ir televizijos laidų vedėjas buvo atsitvėręs tylos siena ir anksčiau Rusijos karo Ukrainoje nekomentavo.

Tačiau neseniai gerbėjus nustebino aktoriaus pasidalyta žinutė instagramo paskyroje. Vyras filmavo save besiskutant plaukus, o fone groja roko grupės „Aquarium“ daina, kurioje atlikėjas dainuoja apie karą, o dainoje yra tokios frazės „Pagal naujus žvalgybos duomenis kovojome su savimi“, „jei norime turėti, kur grįžti, laikas grįžti namo“.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Paskyroje, tariamai atsisveikindamas su prenumeratoriais dėl programos blokavimo Rusijoje, D. Nagijevas brūkštelėjo: „Sudie. Susitiksime, be jokios abejonės. Aš myliu tave, nepaisant aitraus prarastų vilčių skonio. Kaip senelis sakydavo prieš Komuniją: ką aš, senas, padariau?“

Kaip rašo, Ukrainos žiniasklaidos portalas „Unian“, D. Nagijevas dažnai įrašus rašo gana provokuojančiai ir stengiasi paslėpti žinutę. Dmitrijus Nagijevas visą šį laiką nekomentavo Rusijos invazijos į Ukrainą. Tačiau po žinios apie „Instagram“ blokavimą Rusijoje televizijos laidų vedėjas nutraukė tylą ir paskelbė įrašą.

REKLAMA

Gerbėjai įsitikinę, kad tokiu būdu menininkas subtiliai užsiminė apie savo požiūrį į Kremliaus agresiją. Po pasidalytu vaizdo įrašu ėmė plisti palaikymo žinutės, žmonės dėkojo už jo drąsą ir palaikymą. Pasak komentatorių, šiuose žodžiuose yra užslėpta žinutė Vladimirui Putinui.

Nagijevo vaizdo įrašo foninės dainos tekste skamba žodžiai, aiškiai apibūdinantys šiuolaikinės Rusijos tikrovę: „Mačiau generolus, jie geria ir valgo mūsų mirtį. Jų vaikai eina iš proto, nes nebeturi, ko norėti. Žemė slypi rūdyje, bažnyčios sumaišytos su pelenais. O jei norime, kur sugrįžti, laikas namo.“

REKLAMA

Gerbėjai įsitikinę, kad tokiu tokia žinute vedėjas parodė savo neigiamą požiūrį į Rusijos valdžios ir kariuomenės veiksmus, neva užsimindamas, kad karas Ukrainoje sunaikino ir Rusiją.

„Labai subtiliai“, „Daina atitinka tikrovę“, „Daina labai simboliškai parinkta“, „Subtiliai, bet aiškiai“, „Viską supratome. Ačiū už poziciją“, – rašė internautai.

Nagijevo vaizdo įrašo foninės dainos tekste skamba žodžiai, aiškiai apibūdinantys šiuolaikinės Rusijos tikrovę: „Mačiau generolus, jie geria ir valgo mūsų mirtį. Jų vaikai eina iš proto, nes nebeturi, ko norėti. Žemė slypi rūdyje, bažnyčios sumaišytos su pelenais. O jei norime, kur sugrįžti, laikas namo.“
Vienas populiariausiu
Vienas populiariausiu
rusijos zmoniu spjove putleriui i snuki gudriai. Ir prikibti neina, obidno, da?
Vanga-rusų spec.tarnybų darbo vaisius,nieko neatspėjo,nieko...niekada
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų