• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Kartais galvojame, kad ekrane matomos žvaigždės – be galo tolimi ir nepasiekiami žmonės. Tačiau žinoma dainininkė Mia Pilibaitytė tokį mitą neigia.

Kartais galvojame, kad ekrane matomos žvaigždės – be galo tolimi ir nepasiekiami žmonės. Tačiau žinoma dainininkė Mia Pilibaitytė tokį mitą neigia.

REKLAMA

Tuo įsitikinsime ir šį vakarą, kai dainininkė nuotaikingoje TV3 laidoje „Žaidimų kambarys“ stos į kovą su didžiausiu savo gerbėju Roku!

Kaip laidoje pasakos vyras, Mios gerbėju save vadinti jis gali jau daugybę metų.

„Mes susipažinome per tiesioginę transliaciją, kurią dariau būdama realybės šou „Didysis šou burbulas“. Jis už mane labai sirgo ir sakė, kad tą daryti privalėjo ir visi Telšiai“, – juoksis atlikėja. 

Vėliau socialiniuose tinkluose jų keliai susikirto ir dar kartą, kai Mia darė tiesioginę transliaciją jau iš asmeninių savo paskyrų.

REKLAMA
REKLAMA

Kaip pasakos Rokas, vienos iš tokių transliacijų metu, jis nusiuntė žvaigždei kvietimą prisijungti. Didžiausiai jo nuostabai, Mia sutiko.

REKLAMA

„Kad ji su tokiu pasiūlymu sutiks, tikrai nesitikėjau“, – atviraus jis.

O štai dabar jie bendrauja jau kelis metus ir netgi žino, kada kuris švenčia gimtadienį!

Vis dėlto nors įprastai sutaria puikiai, žaidime Miai ir Rokui teks vienas su kitu pakonkuruoti. 

Vienas iš šio antradienio žaidimo klausimų pakvies pakeliauti po Lietuvą. Mia neslėps, kad su savo koncertais ji yra aplankiusi kone visus mūsų šalies kampelius. O per metus išvis nuvažiuoja daugiau nei 72 tūkst. kilometrų. 

REKLAMA
REKLAMA

„Tą išgirdę, taksistai turėtų slėptis… Aš nuvažiuoju apie 30 tūkstančių kilometrų ir jau galvojau, kad čia – nemažai. Prieš tave kompleksuotų net tolimųjų reisų vairuotojai“, – tą išgirdęs neslėps laidos vedėjas Mindaugas Stasiulis.

Tačiau tai – ne vienintelis kartas laidoje, kai Mia kaip reikiant nustebins tiek laidos vedėją, tiek ir savo gerbėją Roką. O ypač tuomet, kai dainininkė sulauks klausimų apie Europos futbolo čempionatą…

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

„Mia rodo fantastines žinias apie futbolą!“ – stebėsis Mindaugas.

Kaip įprasta, dalyviams ypatingu iššūkiu taps ne tik „Karštos bulvės“ užduotis, bet ir finalinis klausimas, kurio metu reikia nuspėti tv3.lt skaitytojų nuomonę.

Šįkart Miai ir Rokui teks suktas klausimas – kiek laiko per dieną naršydami socialiniuose tinkluose praleidžia skaitytojai?

Pats Rokas prisipažins, kad tą daro bent 5 valandas per dieną. Tuo tarpu Mia stengiasi savo laiką riboti.

„Praleidžiu 2 valandas – esu užsistačiusi, kad telefonas man primintų, kada laiką viršiju. Tačiau aš vis jį atkeliu…“ – pasakos ji.

O kas taps žaidimo nugalėtoju, išvysime jau šį vakarą.

„Žaidimų kambarys“ – pirmadieniais-ketvirtadieniais, 20.30 val. per TV3!

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų