„DiArchy“ magė Diana Dirmė per plauką vos neteko savo augintinio: perspėja ir kitus

„DiArchy“ magė Diana Dirmė visai neseniai pasidalijo itin skaudžia patirtimi. Moteris tikino, kad ilgą laiką tylėjo, tačiau praėjus kiek laiko ji nusprendė papasakoti savo istoriją, kuri susijusi su jos taip mylimu keturkoju.

11

Anot moters, jos augintiniui žiemą įkando erkė, o būklė buvo kritinė. 

(11 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Diana Dirmė

D. Dirmė feisbuke pasidalijo savo patirtimi. Ji rašė, kad šuneliui sausio mėnesį įkando erkė ir net abejojo, ar šis išgyvens.

„Kas myli savo gyvūnus, skirkite minutę, prašau!

Tylėjau ilgiau negu mėnesį! Nieko nesakiau, nes nežinojau kaip baigsis ši istorija...

Sausio mėnesį, kai jau buvo šalta ir daug sniego, mūsų šuniui, Timukui įkando erkė... Sausį, ar galite įsivaizduoti? Visada naudojau keletą apsaugos priemonių nuo erkių, bet, yra nuomone, kad žiemą parazitai negresia. Netiesa! Ir štai Jums įrodymas!

Kai tik  pastebėjome požymius (nuotaikos pasikeitimas, eisenos sutrikimai, ir kas be ko, tamsi šlapimo spalva) ... OMG. Šito visada bijojau! Iš karto nuvaziavom pas „Veterinarijos klinika Druskininkuose“ gydytoją Jurgitą. Suleidom injekciją nuo babeziozes.

Tačiau nuo erkės nuodų jau prasidėjo komplikacijos. Kraujo tyrimai jau buvo kelis kartus žemiau normos... Kepenų būklė kritinė. Šuniuko akys, lūpos, gleivinė pageltonavo ... Labai šlyksti spalva! Šuo tik gulėjo ir nekėlė  galvos 9 dienas . Mes kas dvi valandas dieną naktį turėjome jį apversti. Kvėpavo taip, lyg tai ...

Buvo baisu. Ar buvo abejonių, kad išgyvens? Tikrai taip.

Nežiūrint į nieką, nusprendėm, kad jeigu yra nors vienas šansas išgyventi, mes jo nepraleisim! Jurgita sukūrė reanimacijos planą, vaistai, injekcijos, antibiotikai, papildai ir prasidėjo kova! Iš švirkšto gėrėm vandenį, jogurtą, buljoną. Sisiojo per kateterį. Ir lašelinės! Tai mano mėgstamiausia dalis! Naktimis laukiau iki paskutinio lašo.

Pirmą kartą išbuvau namuose mėnesį net į parduotuvę nenuėjau. Viskuo rūpinosi vyras. Ačiū, mielasis. 9 dieną pasakiau stop, šuo negali gyventi nejudėdamas! Priėjau prie Timos ir pasakiau-Stokis! Einam į lauką. Ir jis atsikėlė! Ėjo sunkiai, bet pats! Pradėjo valgyti sniegą. Mes žiūrėjom ir negalėjome patikėti savo akimis..

REKLAMA

Taip Timoša po truputį pradėjo sveikti. Reanimacija pavirto į reabilitaciją.  Esu šunininkė su stažu, bet į scenarijų kur erkės kanda žiemą netikėjau. Dabar tikiu. Prašau, patikėkit ir Jūs. Taip būna.  Mes ir toliau laikomės gydymo plano. 

Jurgita Janukeviciute, ačiū tau labai. Tavo dėka įvyko stebuklas! Ištraukei Tymą iš pragaro. Žinau ,kad išgydei daug gyvūnų, nes esi profesionali veterinarijos gydytoja, bet dar esi ir nuostabus, užjaučiantis žmogus.

Noriu padėkoti visiems, kas padėjo ir palaikė mus šioje sudėtingoje situacijoje.

Ir padėkoti Timočkai už tai, kad pasiliko su mumis”, – rašė moteris.


Rašyti komentarą...
T
Toma
2021-02-20 13:39:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kokia saunuole!!! Didziausios stiprybes suniukui ir seimininkams!!!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų