Vagims teko nusivilti – nevykusiai bandė pagriebti 30 kg sveriančią belgų aviganę

Kaip praneša „The Daily Star“, 19-metis Toby‘is Currieris, vedžiojo savo mylimą augintinę Košame, Hampšyre, kai staiga prie jo priėjo du vyrai ir pabandė pavogti Malinua tipo belgų aviganę, vardu Nellie.

Vaikinas pasakojo, kad vienas vyras bandė prisigerinti prie Nellie, kol kitas bandė išpešti iš T. Currierio kuo daugiau informacijos apie šunį, tačiau šeimininkas į jokius klausimus neatsakinėjo.

T. Currieris, dirbantis Portsmute įsikūrusioje dronų kompanijoje, kuri padeda ieškoti dingusių žmonių, teigė, kad klausinėjęs vyras staiga šoko ant Nellie, bandydamas išplėšti jos pavadėlį iš vaikino rankų.

Tačiau suveikė Nellie instinktai ir dresūra: gerai paieškos ir gelbėjimo operacijoms išdresiruotas šuo parodė užpuolikams dantis ir net užšoko ant vieno iš jų.

T. Currieris pasakojo: „Laimei, Nellie apsigynė, pradėjo loti ir pulti, nedaug trūko ir ji būtų pora kartų jam įkandusi.“

Pamatę, kokia Nellie tapo agresyvi, pamaniusi, kad yra puolamas jos šeimininkas, du vyrai pabėgo.

Belgų aviganių Malinua veislė buvo išvesta avims ganyti, tačiau šiandien šiuos šunis dažnai galima pamatyti policijoje arba kariuomenėje.

„The Washington Post“ praneša, kad ypač dažnai juos renkasi Jungtinių Amerikos Valstijų kariuomenė, pavyzdžiui, Malinua tipo belgų aviganis Cairo netgi dalyvavo operacijoje „Neptūno ietis“, kurios tikslas buvo sugauti Osamą bin Ladeną.

Šeimininkas, sakantis, kad jo šuo paprastai yra švelnus ir draugiškas, taip pat perspėjo vietinius gyventojus, vedžiojant savo šunis, išlikti budriems.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų