Desperacijos apimti žmonės patiki ekstrasenų galia: kas meluoja, o kas sako tiesą?

Be žinios dingo artimas žmogus, nesiseka meilėje, darbe ar asmeniniame gyvenime, o gal reikia priimti svarbų sprendimą. Vienu ar kitu atveju žmonės vis dažniau kreipiasi į ekstrasensus, aiškiaregius, būrėjus, astrologus.

„Lietuvos ryto“ televizijos nuomonių laidos „Nusikaltimas ir bausmė“ kūrėjas Kristupas Krivickas juokauja, kad žmonės net metinius abonementus pirktų, jei prireikus bet kada galėtų kreiptis patarimo į pranašus. Jau šiandien 22.00 val. laidoje „Nuoga tiesa“ – karšta diskusija, ar egzistuoja kažkas aukščiau už mus.

Lietuvoje be žinios nuolat dingstant žmonėms, ne viena dingusio šeima kreipėsi į ekstrasensus. Pasibeldę į pranašų duris jie išleido tūkstančius, nors tikslių atsakymų į užduotus klausimus negavo... Kaip atskirti tikrus pranašus nuo šarlatanų?

„Lietuvos ryto“ televizijos laidoje „Nuoga tiesa“ dalyvausiantis ekstrasensas Andžėjus Kučinskis pasakos, kad neatsisako padėti prašantiems pagalbos, tačiau už tai atlygio neprašo. Juolab, kad vizijos aplanko ne visada, nors yra buvę ir sėkmingų atvejų.

Lietuvos ezoterikų konfederacijos laikinasis prezidentas Mindaugas Stravinskas žadės, kad ieškant dingusiųjų bus telkiamos komandinės pajėgos.

Buvęs Asmenų paieškos skyriaus vadovas Igoris Ksendzovas apie aiškiaregius kalbės skeptiškai. Nors policija jų pateiktą informaciją tikrina, per ilgametę darbo praktiką girdėjo tik vieną atvejį, kai ekstrasensui pavyko tiksliai pasakyti, kur ieškoti dingusiųjų kūnų ir kas juos pradangino.

REKLAMA

Dingusių asmenų šeimų paramos centro atstovė Kristina Vrubliauskienė tikins sėkmingų atvejų negirdėjusi. Anot jos, ekstrasensai nežinios kamuojamus žmones maitina tuščia viltimi, vedžioja laukais ir paupėm, bet nieko neranda. „Jei ekstrasensai tikrai pasiūlytų realią pagalbą, esu įsitikinusi, kad Policijos departamentas jiems įsteigtų etatą“, – laidoje teigs moteris.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų