Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
6
Serialas “Kurmis“ (nuotr. Videometra)

Naujos kartos televizija „Go3“ yra pasirengusi šokiruoti tuos, kurie manė, kad karo era baigėsi. Naujas „Go3“ originalus serialas „Kurmis“ atspindi tikrovišką šnipų gyvenimą ir po kiekvieno epizodo kelia sunkų klausimą: kas yra tikrasis mūsų priešas?

6

Naujos kartos televizija „Go3“ yra pasirengusi šokiruoti tuos, kurie manė, kad karo era baigėsi. Naujas „Go3“ originalus serialas „Kurmis“ atspindi tikrovišką šnipų gyvenimą ir po kiekvieno epizodo kelia sunkų klausimą: kas yra tikrasis mūsų priešas?

REKLAMA

Tarptautinį serialą įkvėpė dešimtmečius trunkantys tikri įvykiai. Siužeto centru tapo skandalingoji Rusijos šnipo Hermano Simmo istorija. Buvęs politikas, kuriam dabar 74 metai, SSRS užėmė aukštas pareigas. 1991 m., Estijai atgavus nepriklausomybę, jo karjera nesibaigė. Atvirkščiai - ambicingas pareigūnas tapo slapčiausiu Estijos tarnybų pareigūnu ir turėjo prieigą prie valstybės, NATO, Europos Sąjungos ir kitų svarbių Estijos gynybos partnerių informacijos.

Pasak garsaus lietuvių prodiuserio ir scenarijaus autoriaus Eriko Kundrecko, „Kurmis“ H.Simmo istoriją vaizduoja visai kitu kampu.

REKLAMA

„H.Simmas įkvėpė istoriją, o tam tikros detalės vis dar yra įslaptintos. Tačiau yra vienas veikėjas, buvęs Estijos policijos vadovas ir rusų agentas Aksilis Ruudi ir jis šiek tiek primena skandalingą Rusijos šnipą. Aš ištyriau žinomo britų žurnalisto Edwardo Lucaso straipsnius ir knygas apie posovietines šalis ir Rusijos žvalgybos darbą jose. Žiūrėjau dokumentinius filmus ir net bendravau su tikrais Lietuvos karininkais. Tai gali šokiruoti, bet pareigūnų ir šnipų darbas man atrodė šiek tiek nuobodus! Nesijaudinkite, „Kurmio“ siužetas bus kupinas posūkių! Tai bus tikrai įdomu tarptautinei auditorijai “- E.Kundreckas paaiškino siužetą ir pažadėjo intrigas.

REKLAMA
REKLAMA

Justinas Docka, „Go3“ TV3 grupės programavimo direktorius, sako: „Originalus„ Go3 “turinys pritraukia vis daugiau žiūrovų Baltijos šalyse. Manome, kad su šiuo nauju serialu apie šnipus atskleidėme bendrą Baltijos šalių kūrybinį potencialą, kuris ateityje bus paverstas išskirtiniu vaizdo turiniu “.

Nėra jokių abejonių, kad naujas serialas bus sensacingas. „Kurmio“ filmavimo procesas truko beveik metus ir buvo filmuojamas ne tik Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, bet ir kitose šalyse. Kūrybinė ir prodiuserių komanda daug laiko bandė suprasti ir kokybiškai pavaizduoti įtemptus įvykius XX amžiaus pabaigoje ir 2004 m., Kai Baltijos šalys tapo Europos Sąjungos ir NATO narėmis. E.Kundreckas aiškino, kad tai buvo tas momentas, kai Rusija suprato, kad Lietuva, Latvija ir Estija yra ne tik nepriklausomos šalys, bet ir turi rimtų karinių partnerių.

„Kurmis“ siūlo ne tik intriguojančią istoriją, bet ir gilesnį supratimą apie dabartinius politinius įvykius. Tuo metu, kai Rusijos propaganda vis dar klesti, o šios šalies agresija auga, naujas serialas padės pažvelgti į viską iš kitos perspektyvos. Tai gali būti labai svarbu tiems, kurie turi priešą. Tiesiog būk budrus.

Serialo anonsas: 

Spalio 11 d. Naujos kartos televizijoje „Go3“ prasidės naujas intriguojantis serialas „Kurmis“. Nepraleiskite progos įsitraukti į pavojingą šnipų žaidimą!

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų