REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Penktadienio vakarą Kauno „Žalgirio“ arenoje vyksta muzikos apdovanojimai M.A.M.A. Ant raudono kilimo pasirodęs muzikos prodiuseris ir atlikėjas Deividas Zvonkus išdavė, ką labiausiai palaiko šių metų apdovanojimuose. 

Penktadienio vakarą Kauno „Žalgirio“ arenoje vyksta muzikos apdovanojimai M.A.M.A. Ant raudono kilimo pasirodęs muzikos prodiuseris ir atlikėjas Deividas Zvonkus išdavė, ką labiausiai palaiko šių metų apdovanojimuose. 

REKLAMA

D. Zvonkus džiaugėsi aplink betvyrančia gera nuotaika ir teigė, jog šiai netrukdo net reikalavimas dėvėti kaukes. 

„Tvyro laukimo nuotaikos. Salės dar nemačiau, o pats pasitikimas aukštumoje. Per tuos nepilnus dvejus metus mes pripratome prie kaukių ir jos netrukdo“, – sakė D. Zvonkus. 

Paklaustas, kurį iš nominantų šiemet palaiko labiausiai, D. Zvonkus nevyniojo į vatą ir mielai atskleidė savo favoritą. 

„Teigiamai vertinu beveik viską, kas yra nominantų penketukuose, dėl to buvo sudėtinga išsirinkti. Bet jeigu reiktų rinktis vieną, šiemet aš – už Justiną Jarutį, kad kuo daugiau jis visko laimėtų. Aš nežinau, kaip balsuoja žmonės, bet žmonių valią bet kokiu atveju reikia gerbti“, – tikino Deividas Zvonkus. 

REKLAMA
REKLAMA

Deivydas Zvonkus jau ne vienus metus M.A.M.A. apdovanojimus stebi kaip komisijos narys. Jis teigia, kad turi žinoti viską apie atlikėjus – taip geriausiai gali juos įvertinti.

REKLAMA

„Turiu žinoti kontekstą, jei noriu vertinti objektyviai. Domiuosi tiek pačiais atlikėjais, tiek jų kuriama muzika – tik taip galiu priimti tinkamą sprendimą“, – kalba jis.

Vyras sako, kad nors ir apdovanojimai tikrai prestižiniai ir svarbūs, kiekvienas atlikėjas turėtų suprasti, kad muzika kuriama ne dėl paties apdovanojimo. Geriausi yra tie, kurie kuria užsidegę ir tikrai vertina tai, ką daro.

Užsidirbti, o ne reikalauti

M.A.M.A komisijos narys viliasi, kad konkurencija bei noras būti įvertintiems neapakintų atlikėjų – apdovanojimą reikia uždirbti, o ne jo reikalauti. Tai jis mato dar ir dabar scenoje.

REKLAMA
REKLAMA

„Kartais matau, kad tie patys atlikėjai tiesiog veržiasi būti pamatyti, išgirsti ir tai juos „išveda iš proto“. Yra televizijos laidų, kur dainuoja vaikai iki 14 metų. Sutinku, kad tokiuose projektuose reikėtų pagirti ir iš paskatos. Tačiau aš nuoširdžiai tikiuosi, kad jaunieji atlikėjai supranta, ką reiškia būti pramogų pasaulyje. Norint visur pirmauti, reikia visiems ir patikti, arba kad tavo siaura gerbėjų armija nuneštų kitus“, – pastebi jis.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Vyras itin akcentuoja, kad atlikėjams ir vertintojams turi būti labai svarbus įdirbis ir reputacija:

„Pas mus dar vis yra toks požiūris, kad vis norisi naujienos, nes taip patogu prodiuseriams – padaryti, sukramtyti, užsidirbti pinigą ir viskas. Užsienyje kaip tik vertina tavo įdirbį per daug metų, ką tu padarei, kas tu esi, kokį vardą užsitarnavai. O dabar nori apdovanojimo vien dėl to, kad šviežiena. Man atrodo, kad jaunieji atlikėjai turi suprasti, kad tam reikia įdirbio.“

REKLAMA

Vis dėlto dabartinę muziką jis giria ir mato joje daug perspektyvų: „Muzikinės kultūros lygis vis auga ir tai džiugina. Lietuva turi labai talentingą jaunąją kartą ir tai žada puikią šou verslo ateitį.“

Taip pat pasiteiravome, kas, jo manymu, labiausiai nusipelnė laimėti nominacijų. Vyras neišskiria ir favoritų kol kas neišduoda – tai parodys laikas.

„Visi nominantai yra daugiau mažiau verti pergalės. Kitaip nebūtų papuolę į penketukus. Kam labiau pasiseks – pamatysim“, – šypsosi pašnekovas.

M.A.M.A. 2021 raudonojo kilimo transliaciją galite stebėti čia: 

Taip pat kviečiame stebėti ir pačius M.A.M.A. apdovanojimus: 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų