Daugybę svorio atsikračiusi Adele ir toliau stebina: paviešino kadrą, kuriame pozuoja su liemenėle

Dainininkės Adele kūno pokyčiai užsienio pramogų pasaulyje tapo tikriausiai viena labiausiai aptarinėjamų temų. Moteris atsikratė daugiau nei 20 kilogramų ir pastaruoju metu vis dažniau savo gerbėjus pradžiugina naujausiomis fotografijomis, kuriose matosi jos išvaizdos pokyčiai.

8

Intagrame ji pasidalijo fotografija, kurioje pozuoja su sportinio tipo kelnėmis bei liemenėle.

(8 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Atlikėja Adele

Moteris paviešino kadrą, kuriame matosi aiškūs jos išvaizdos pokyčiai. Moters liemuo, blauzdos bei rankos yra sumažėjusios ko ne per pus.

Tiesa, kiek anksčiau naujienų portalas tv3.lt rašė apie kardinalius jos išvaizdos pokyčius.

Būtent vidiniai pokyčiai paskatino ir išorinius – pirmiausia Adele norėjo „išgydyti“ savo sielą. Už visa tai ji yra dėkinga knygai „Untamed, Stop pleasing, Start Living“, kurią parašė Glennonas Doyle’as.

32 metų dainininkė pasakojo, kad būtent ši knyga padėjo jai ir vėl atrasti džiaugsmą it laisvę bei išsivaduoti nuo tokių jausmų, kaip stresas ir vidinė netvarka.

Apie visa tai ji papasakojo įraše „Instagram“ asmeninėje paskyroje, kur pasidalijo ir knygos viršeliu. 

„Jei esate pasiruošę, ši knyga supurtys jūsų smegenis ir privers rėkti“, – pradėjo įrašą ji.

„Po to kai perskaičiau šią knygą, aš esu be galo pasiruošusi naujai sau. Atrodo, kad mano kūnas pirmą kartą atgijo. Visi, kas pajėgia paleisti ir atsiduoti patys sau ir turi troškimo suimti savo gyvenimą į rankas, padarykite tai. Perskaitykite. Išgyvenkite. Praktikuokite. Mes esame galingi. Bet mes ir sukurti, kad būtume galingi“, – įkvėpti bandė ji.

Pasirodo, kad skaitydama minėtą knygą, Adele nuolat pasibraukdavo svarbiausias jos vietas, kad vėliau galėtų visa tai užsirašyti. „Niekuomet nežinojau, kad tikrai esu priklausoma dėl savi pačios laimės, džiaugsmo ir laisvės. Maniau, kad turime būti stresuoti ir netvarkingi, suglumę ir pasiaukoję kaip „Disney“ personažai“, – teigė ji.

Anot jos, knyga – ir kartu įkvėpimas, ir kartu atsiminimai. „Mes atrandame džiaugsmą ir ramybę tada, kai nustojame stengtis atitikti pasaulyje iškeltus lūkesčius, ir, vietoje to, išdrįstame įsiklausyti ir pasikliauti savo vidiniu balsu“, – rašė Adele.

REKLAMA

Panašu, kad būtent ši knyga Adele padėjo rasti tikrąją laimę tiek viduje, tiek išorėje, mat jos pokyčiai – išties įspūdingi.

Atlikėja atsikratė daugiau, nei 20 kilogramų, o jos dieta ir režimas ėmė dominti visus, kurie savo gyvenimuose taip pat trokšta pokyčių.

Tiesa, pasirodo, kad norint eiti tuo pačiu keliu, kokiu ėjo Adele, tektų nemažai pakratyti kišenes. Neseniai paaiškėjo, kad jos kelią lieknumo link nuolat stebėjo lengvojo kultūrizmo treneris, kuris treniravo ir Lady Gagą.

O štai apie virtuvės šefą, kuris gamindavo jai gardžius, tačiau be galo sveikus patiekalus, ji sužinojo iš kitos garsenybės bei artimos draugės, Holivudo aktorės Cameron Diaz, visuomet garsėjusios puikia figūra.

Neseniai apie tokius drastiškus žinomos moters pokyčius prabilo ir Adele aplinkos žmonės. Pasirodo, kad nemažai pagalbos dainininkė sulaukė ir iš Los Andželo kilusios trenerės Harley Pasternak, kuri dirba su tokiais žmonėmis, kaip Rihanna, Katy Perry ir Gaga.

„Adele šiuo metu jaučiasi nuostabiai, o jos svorio pokyčiai priklausė nuo daugybės dalykų, tarp kurių – ir patarimai iš Harley. Lady Gaga jai papasakojo, kokia Harley nuostabi, o tai privertė ją su trenere susisiekti“, – sakė šaltinis.

Minėta trenerė yra žinoma dėl savo 5 kartus per savaitę vykstančių ir 35 minutes trunkančių ištvermės treniruočių, kurios treniruoja visą kūną. 

Daug prie jos pokyčių prisidėjo ir C. Diaz pasiūlytas šefas, mat anot šaltinių, „Adele nėra gaminimo gerbėja, o ypatingai, kai laikosi dietos“. Teigiama, kad Adele laikėsi specialios dietos, kurios metu 3 dienas ji gerdavo tik sultis ir valgydavo vieną patiekalą, o likusias 4 dienas suvartodavo tik 1200 kalorijų.

„Ryte, prieš treniruotę, ji gerdavo žaliąsias sultis. Vėliau ji dažniausiai valgydavo tik iki 15-16 valandos, tad laikėsi ir protarpinio badavimo“, – pridėjo šaltinis.

Dainininkė dažniausiai valgydavo krevetes, grikių makaronus, salotas, vištieną. O jos desertai – iš juodo šokolado ir džiovintų vaisių pagaminti gardėsiai.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų