Dano Bilzeriano poelgis per šaudynes sukėlė pasišlykštėjimą

Las Vegase įvykdytos daugiausia aukų pareikalavusios šaudynės per visą JAV istoriją sukrėtė visą pasaulį. Žuvo daugiau kaip 50 žmonių, o dar 200 buvo sužeisti. Įvykių sukūryje atsidūrė ir milijonierius, savo ekstravagantišku gyvenimo būdu garsėjantis Danas Bilzerianas, kuris, bėgdamas nuo šūvių, sugebėjo užfiksuoti įvykio akimirkas. 

28

Trumpame vaizdo įraše girdėti šurmulys ir necenzūriniai verslininko žodžiai, kuriuose jis bėgdamas pažymi, kad jo akyse į galvą buvo nušauta moteris. Vis dėlto būtent už tokį poelgį D. Bilzerianas sulaukė skaudžios kritikos. 

(28 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Danas Bilzerianas mėgaujasi prabangiu ir skandalingu gyvenimu

Jūrų pėstininkas Dakota L. Meyeris socialiniame tinkle „Instagram“ pasidalijo nuotrauka, iškirpta iš vaizdo įrašo, ir skaudžiai įgėlė žinomam vyrui. Jis pasipiktino, kad Danas spruko iš įvykio vietos ir nepadėjo sunkiai sužeistiems.

„Štai kodėl vaikai neturėtų skirstyti didvyrių pagal sekėjus“, - rašė D.L Meyeris. Įraše jis taip pat akcentavo milijonieriaus pomėgį medžioti, ginklų akcentavimą nuotraukose.

(21 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Las Vegaso policija praneša apie šaulį kantri muzikos koncerte

„Danai Bilzerianai, tokie žmonės, kaip tu, mane žudo. Ką tik buvo šauta moteriai į galvą, o tu bėgi filmuodamas. Žmonės miršta, o tu bėgi jiems nepadėjęs. Jei manai, kad tai verta vaizdo įrašo, man tai kelia pasišlykštėjimą“, - rašė jūrų pėstininkas, sulaukęs tikrai nemažai palaikymo.

Pareigūnai uždarė dalį Las Vegaso bulvaro ir plento „Interstate 15“.

Į koncertą susirinkę žmonės pasakojo matę šūvių blyksnius „Mandalay“ viršutiniuose aukštuose ir girdėję automatinių šūvių papliūpas.

Socialiniuose tinkluose paskelbtose nuotraukose ir vaizdo įrašuose matyti šimtai sprunkančių žmonių ir daug gulinčių sužeistų arba žuvusių asmenų.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų