Cesiulis pranešė: 20 tūkst. vertas SEL koncertas Alytuje neįvyks

Birželio 12-14 dienomis Dainų slėnyje turėjo vykti Alytaus miesto gimtadienis, o pagrindinis koncerto svečias – SEL, kuris už pasirodymą turėjo gauti 20 tūkst. eurų. 

3

Tiesa, Alytaus miesto meras Nerijus Cesiulis pranešė, kad miesto šventė yra atšaukiama.

(3 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Nerijus Cesiulis ir Egidijus Dragūnas

Apie tai jis pranešė feisbuke: „Alytaus gimtadienį švęsime kitaip.

Atvirai pasakius, kiek save prisimenu, visuomet laukdavau miesto dienų. Vasara. Šilta. Miestas toks gyvas – daugybė žmonių, vyksta mugės, renginiai, koncertai.

Anksčiau su draugais vidurnaktį dainuodavome „Su gaivia bangele Nemune... Nemune...“. Paskui šių legendinių eilučių mokiau savo vaikus. Bet jiems kur kas labiau patikdavo cukraus vata ir karuselės :)

Žadėjau, kad šiemet miesto gimtadienyje bus daug garso ir šviesų. Kad pasirodys dviprasmiškai vertinamas, vienų mylimas, kitų nekenčiamas, tačiau sausakimšas arenas surenkantis SEL. Tikėjomės, kad mūsų miestą aplankys mažiausiai 20 tūkst. žmonių...

Šiandien sąlygas diktuoja koronaviruso grėsmė. Todėl visus miesto dienų renginius atšaukiame. Dėl mūsų pačių saugumo. Juk nėra nieko brangiau už sveikatą.

Miesto dienas švęsime namuose. Galėsime klausyti SEL per YouTube. O aš su visa šeima namuose tikrai padainuosiu „Su gaivia bangele Nemune... Nemune...“!

P.S.

O tiems politikams, kurie garsiai rėkė atsisakyti SEL, nes būtų kainavę 20 tūkst. eur., noriu aiškiai pasakyti – jei taip nuoširdžiai rūpi, kiek ir kas kainuoja, vertėtų pasidomėti, kiek pernai kainavo Mamontovo koncertas. Tuos pačius 20 tūkst. Ir kiek apskritai miestui kainuodavo tokios šventės eilę metų atgal. Niekas niekada neverkė ir purvais nesidrabstė.

Nepykstu. Artėja rinkimai. Juk reikia pasirodyti, kad toks esi ir kažką veiki.

P.P.S.

Miesto gimtadienis atšaukiamas. Tačiau gyvenimas nesustoja. O mes ieškome būdų, kaip praskaidrinti alytiškių kasdienybę.Šiuo metu deramės su autokino organizatoriais ir tikimės, kad netrukus alytiškiai iš savo automobilio galės saugiai mėgautis gerais filmais didžiuliame ekrane Dainų slėnyje.“


Rašyti komentarą...
p
pom pom
2020-04-18 08:00:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jau simasius ir Alytuj prasuko savo projekta drive in. Gerai praplove pinigus.
Atsakyti
0

?
???
2020-04-18 08:03:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
Uz 20 tukstanciu as dirbu trejus metus. Matyt dabar selas eis ubagauti.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų