Buvusi „TV Pagalbos“ žvaigždė – apie pasikeitusį gyvenimą: dabar žmonės silpnesni

Televizijos ekranuose vis dar kartais pasirodanti ir nuolatos besišypsanti buvusi „TV Pagalbos“ žvaigždė Neringa Norbutaitė-Mažeikienė pasakojo, jog pastebėjo, kad karantino metu daugelis žmonių pradėjo skųstis dėl mažų dalykų, o jų šeima – priešingai. Šiuo laikotarpiu moteris dar daugiau laiko praleidžia su šeima, o būvimas drauge juos dar labiau suartino.

12

Naujienų portalui tv3.lt N. Norbutaitė-Mažeikienė papasakojo apie gyvenimo pasikeitimus.

(12 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Neringa Norbutaitė-Mažeikienė

Pasak pašnekovės, jų šeima su niekuo nevyksta susitikti ir bendrauja tik su šeimos nariais: „Mes iš tų, kurie saugosi ir saugo kitus, todėl su niekuo vis dar nesusitinkam, jei nėra svarbios priežasties niekur nevažiuojam, juokaujam, kad tapsim laukiniais, nebemokėsim bendrauti. Kaip sakau, visada reikia pradėti nuo savęs, jei nepaisysim reikalavimų, tuomet viskas dar ilgiau užsitęs. O juk visi norim grįžti prie laisvo, normalaus gyvenimo.“

Moteris tikino, jog nėra taip blogai sėdėti namuose, galima ir čia susigalvoti įvairių pramogų, kad laikas bėgtų dar greičiau. 

„Pastebėjau, kad žmonės nebeturi kantrybės, jau per pirmą karantiną skundėsi kaip sunku sėdėti namuose, bet juk sėdėti reikia būtent savo namuose, ne kalėjime, ir maisto, ir naminių pramogų niekas neatėmė, kai visi lėkėm ir nematėm galo, trūko 24h paroj, skundėmės, kad per mažai laiko skiriam šeimai, ir gavom to laiko sočiai, tai priimkim ką siunčia, prieš vėją nepapūsi, visų pinigų neuždirbsi. Žmonės ir karą išgyveno, tremtį, badą, dabar žmonės silpnesni, jiems sunku, reikia psichologo pagalbos...

Gal tai siųsta mums su giliu pamąstymu, nesumaterialėkim, nusileiskim ant žemės, nelėkim, skirkim laiko sau, šeimai. Paskaitykite tikrais faktais paremtą, knygą, „Drugelis”. Ši knyga yra apie laisvę, draugystę, žmogus 7 metus prasėdi kalėjimo vienutėje ir neišprotėja, o mes skundžiamės, kad išprotėsim tarp savo sienų su savo šeima, o kad ir be šeimos, vieni, bet yra visos technologijos, galime, skambinti, matyti su kuo bendrauji.... Taip pat pabrėžia draugystę, kaip žmogus aukoja savo laisvę dėl jos. O ką pas mus daro dauguma, man liūdna, tai ir einu... aš jau sergu, tai kam saugot, gali ir kiti, žodžiu, „po manęs nors ir tvanas”, – sakė N. Norbutaitė-Mažeikienė.

REKLAMA

Nepaisant to, jog daugelis žmonių pradėjo skųstis menkais dalykais ar pyktis vieni su kitais, tačiau jos šeimoje viskas įvyko priešingai.

„Pykčių tikrai nepadaugėjo, atvirkščiai turėjome daugiau laiko pasiaiškinti, paaiškinti. Per šį karantiną tikrai daug laiko skyrėme vieni kitiems šeimoje, daug pokalbių, diskusijų, žaidimų, kino peržiūrų, visi turėjom galimybių pasireikšti virtuvėje su savo kulinariniais sugebėjimais, daug pasivaikščiojimų, kartais net iki 10km, turėjome nuostabią žiemą, išnaudojome ir ledo malonumus, kalnelius. Sportavome ir namie, svarbiausia tik noras”, – atskleidė ji.

 

 


Rašyti komentarą...
R
Rena
2021-03-02 07:17:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pasirodė televizijoj ir jau žvaigždė, atsimenu kai dirbo gelbetoja šį stipruole tik pastovedavo šone, o ne dirbo. Dabar pasirodykit visos Lietuvos žvaigždės jei jau truputį pabuvai televizijoje ir žvaigždė, juokinga susireiksminimas baisus o rezultatas nulis eilinė moteriškė
Atsakyti
0

J
Jone
2021-03-02 09:08:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nuo kada TV pagalbos žurnalistai žvaigždės, įdomu. Mūsų žvaigždė Inga Valinskiene. Ne skalbia savo skalbinių viešai, nelenda kur nereikia. Gerbiu aš Inga
Atsakyti
0

h
hshs
2021-03-01 18:39:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kada nori lasieodyt pati stipri tai apie kitus ir sneka, kad jie silpnesni kazkokie. Realiai pati silpna, bet visaip iesko, kaip surast durneliu. Straipsnis tai atsirado.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (11)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų