Apie asmeninį gyvenimą neatviraujanti moteris, kuri lietuviams pažįstama dėl santuokos su buvusiu krepšininku, treneriu Šarūnu Jasikevičiumi (47 m.), praėjusiais metais papuošė žurnalo moterims „Laisha“ viršelį bei papasakojo, kaip pasikeitė grožio karalienės gyvenimas.
Pasaulį sustingdžiusi COVID-19 pandemija tituluotą gražuolę privertė pakeisti gyvenimą.
Per karantiną Linor atrado save naujoje veikloje – socialiniuose tinkluose pradėjo kurti juokingus vaizdo įrašus, kuriuos peržiūri šimtai tūkstančių interneto vartotojų.
L. Abargil Izraelyje tapo vienu juokingiausių interneto personažų. Moteris vaizdo įrašuose vaidina save pačią, rodo kasdienybę bei nevengia pasišaipyti iš savo vyro bei mamos.
„Esu komiška iš prigimties ir gyvenimą matau pirmiausia kaip juokingą, o paskui kaip rimtą. Taip pat turiu juodą humoro jausmą, kurį dažniausiai slepiu, nes tai gali įžeisti žmones. Visada verčiau juoktis nei verkti. Juokas gydo. <...> Kartą su draugu sėdome į taksi ir prapliupome juoktis, o tada vairuotojas pasakė: „Nagi, aš nežinojau, kad religingos moterys taip juokiasi.“ Žinau, kad žmonės nustemba, kuomet pamato tokią mano pusę“, – retame interviu, išspausdintame iki karo Izraelyje pradžios, pasakojo Linor.
Anksčiau L. Abargil vengė viešumo, todėl neturėjo paskyros socialiniuose tinkluose.
„Dienos bėgo, netekau pajamų, tad aš paklausiau savęs: kaip man instagrame, uždelsus 15 metų, pradėti šiek tiek dirbti, ką man daryti? Pradėjau mokytis „nuo nulio“, ieškojau savo vietos platformoje. <...> Pradėjau kurti juokingus vaizdo įrašus iš savo kasdienybės. Pirmasis buvo šokis su berniuku iš Kolumbijos, socialinių tinklų žvaigžde“, – pradžią prisiminė Linor, kuri džiaugėsi, kad jai pavyko atskleisti kitą – juokingąją – savo pusę.
Galiausiai socialinis tinklas „Instagram“ moteriai tapo pajamų šaltiniu: Linor kuria reklamines kampanijas prekės ženklams, kuriuos kruopščiai atsirenka, bet priduria, kad dirba ne tik dėl pinigų.
Praėjusių metų pavasarį L. Abargil minėjo titulo „Mis Pasaulis“ 25-ąsias metines.
Ši data tuo pačiu žymi tamsų moters gyvenimo periodą – panašiu metu Izraelio grožio karalienė Italijoje patyrė išžaginimą.
„Beprotiška, kaip greitai bėga laikas. Aš jaučiuosi taip, lyg tai būtų įvykę vakar, o iš kitos pusės – tarsi to visai nebūtų. Šiandien man mažiau rūpi tai, kas buvo. Konkursas man suteikė įrankius gyvenimui. Matau 18-metę merginą su drąsa, pasimetimu, nekaltumu, baime, džiaugsmu. <...> Nuo tada pradėjau prisiimti atsakomybę už savo gyvenimą ir daryti dalykus taip, kaip noriu. Per anksti užaugau, bet manyje vis dar yra daug nekaltybės. Aš nesijaučiu 43-ejų ir taip neatrodau“, – sakė L. Abargil.
„Visada buvau nukrypusi nuo normos (juokiasi). Mama mane išmokė, kad nėra tokio dalyko kaip „ne“ ir viskas. Ko aš noriu, man pavyks. Taip auklėju ir savo vaikus: jei nori pakankamai, tau pasiseks, ir net jei sunku, toliau stenkis pasiekti kalno viršukalnę. Galų gale aš noriu pakeisti pasaulį, skleisti gėrį, pakeisti žmonių gyvenimus. Tikiu, kad turiu šią jėga, kurią gavau kaip dovaną iš Dievo“.
Ji teigė, jog ši „galia“ tikriausiai atsirado po išprievartavimo. Tuo metu ir vieša erdvė atrodė itin nesaugi, žalojanti vieta.
„Mane įskaudino dalykai, kurie nutiko, kai buvau labai jauna. Pavyzdžiui, kai nenorėjau duoti interviu apie išprievartavimą, žurnalistas atvyko į viešbutį užsienyje. <...> Žinau, kaip apsiginti prieš žmones, kurie iš manęs tyčiojosi ir darėsi karjeras ant mano nugaros. Yra konkrečių žmonių, kurių elgesį prisimenu kaip nelabai gerą. Jie siurbė man kraują, kai buvau labiausiai įskaudinta. Po išžaginimo pajutau, kad esu išnaudojama.“
L. Abargil, baigusi aktorystės ir teisės studijas bei įgijusi teisininko kvalifikaciją, žongliruoja tarp skirtingų profesijų. Dar neseniai ji vaidino antrajame serialo „The Dubbed“ sezone „Yes“. Tuo pat metu ji kūrė kuklius ir prašmatnius daiktus Tzipi Kurzweil prekės ženklui „Banana“.
Pastaraisiais metais Linor atrado dar vieną dominančią sritį – sveiką mitybą.
Susidūrusi su sveikatos problemomis L. Abargil tapo vegane bei ėmėsi natūralios mitybos studijų.
„Metus kentėjau nuo galvos, pilvo skausmų, kartais užkietėdavo viduriai, jausdavau kitus nemalonius pojūčius. Galiu pasakyti, kad pusantrų metų nežinau, kas yra galvos skausmas. Nustojau gerti kavą – rytais geriu salierų ir apelsinų sultys, žaliuosius kokteilius, kurie atgaivina organizmą.
Pradėjau nuo šešių mėnesių išsivalymo – nevartojau prieskonių, cukraus, druskos ir kavos. Tai suteikė gyvybingumo.
Jau dvejus metus nevalgau cukraus ir negeriu kavos, tai suteikia jėgų. Aš norėdavau paimti vos du šokolado gabalėlius, bet galų gale nenurimdavau, kol nepabaigdavau visos pakuotės. Tuomet prabusdavau su pykinimo jausmu, siaubinga savijauta ir galvos skausmais.
Šiandien manęs klausia, ką aš padariau savo veidui. Tai dieta, kuri ištempia sielą ir odą bei padarė mane sveiką iš vidaus. Jei kūnas nesveikas, nesvarbu, kiek botokso naudoji.
Nesuprantu žmonių, kurie nesportuoja, nes tai yra didžiausia dovana, kurią gali gauti gyvenime“, – svarstė Linor.
L. Abargil teigė, kad didžiąją dalį jos dietos sudaro vaisiai, daržovės, migdolai ir kiti riešutai, tofu ir ankštiniai augalai, kuriuos ji pati daigina.
„Mėgaujuosi kiekviena sekunde. Gaminu iš tešlos, kurią sudaro dvi valandas mirkyti malti grikiai, česnako skiltelė ir lašelis druskos.
Žinote, šios (red. past. – natūralios medicinos) srities studijavimas galų gale yra lyg būdas atgailauti, nes čia reikia prisiminti esminius dalykus, kurių jums tikrai reikia. Vienas jų – valgyti tam, kad gyventumėte. Aš tikrai noriu tuo užsiimti ir padėti žmonėms“, – sakė tituluota gražuolė.
Patiko straipsnis? Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite svarbiausias dienos naujienas bei įdomiausius straipsnius kiekvieną darbo dieną 11 val. Tiesiai į Jūsų el. paštą!