REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Buvusi Vladimiro Putina žmona Liudmila retame interviu pareiškė, kad Rusijos prezidentas dažnai ją išbandydavo per 31 metus trukusią jųdviejų santuoką.

Buvusi Vladimiro Putina žmona Liudmila retame interviu pareiškė, kad Rusijos prezidentas dažnai ją išbandydavo per 31 metus trukusią jųdviejų santuoką.

REKLAMA

Anksčiau Putinas perspėjo Vakarus, kad bet kokie bandymai izoliuoti Maskvą nuo pasaulio žlugs, tvirtindamas, kad Rusijos invazija į Ukrainą yra „dėl kilnaus tikslo“. Jis sakė neabejojantis, kad Rusija pasieks visus savo tikslus Ukrainoje – karas, jo teigimu, yra neišvengiamas ir būtinas ginant ilgalaikę Rusijos ateitį, rašo „Daily Mail“.

Putinas sakė: „Jo tikslai yra visiškai aiškūs ir kilnūs. Akivaizdu, kad pasirinkimo neturėjome. Tai buvo teisingas sprendimas“.

Rusijos lyderio komentarai skelbiami Vakarams bandant ištirti teiginius, kad Rusija panaudojo cheminį ginklą prieš apgultą Mariupolio miestą. Įtariama, kad kariai Ukrainos mieste dislokavo nežinomą medžiagą, o vėliau pareigūnai pranešė, kad kai kuriems žmonėms pasireiškė apsinuodijimo cheminėmis medžiagomis simptomai, įskaitant sunkumą kvėpuojant. Putino santykiai su Vakarais buvo kupini įtampos nuo tada, kai jis pirmą kartą tapo prezidentu 1999 metais.

REKLAMA
REKLAMA

Nors jis jau daugiau nei du dešimtmečius yra vienas ryškiausių lyderių pasaulinėje arenoje, jo privatų gyvenimą ilgą laiką gaubia paslaptis.

Tačiau 2013 m. prezidento asmeninis gyvenimas tapo plačiai žiniasklaidoje aptariama tema, kai jis ir jo tuometinė žmona Liudmila per Rusijos valstybinę televiziją paskelbė bendrą pranešimą apie būsimas „abipuses“ ir „civilizuotas“ skyrybas. Liudmila, gimusi darbininkų šeimoje, užaugo kuklioje aplinkoje, o baigusi mokyklą dirbo mašinų gamykloje, kol tapo stiuardese.

REKLAMA

Su Putinu ji susipažino devintojo dešimtmečio viduryje, o pora netrukus susituokė, tačiau per tris dešimtmečius trukusius santykius Liudumila tvirtino, kad vyras ją nuolat „išbandydavo“. Kalbėdama su Putino biografu Olegu Blotskiu Liudmila paaiškino: „Teigti, kad Vladimiras išbandė mane visą mūsų gyvenimą, yra visiškai teisinga.

Visada jaučiau, kad jis mane stebi ir kokius sprendimus priimu, kad išsiaiškintų, ar galiu atlaikyti bet kokį išbandymą.“

Tuo tarpu Liudmila prisipažino, kad Putiną įsimylėjo ne iš karto. Ji pasakė: „Ar žinai, kaip sutinki ką nors ir iškart jį įsimyli? Na, taip neatsitiko. Žingsnis po žingsnio prie jo pripratau ir įsimylėjau“.

REKLAMA
REKLAMA

Liudmila pridūrė, kad mažai galvojo apie „prastai apsirengusį“ vyrą, kurį sutiko ne teatre per dvigubą pasimatymą. Knygoje „Pirmasis asmuo“ Liudmila savo pasakojime taip pat aiškiai nurodo, kad ankstyvaisiais jų gyvenimo metais Putino mama ja mažai rūpinosi. Ji tvirtino, kad per pirmąjį susitikimą Liudmilai prisistačius, būsima uošvė jai pasakė: „Jis jau turėjo merginą vardu Liuda, ir ji buvo visai maloni“. Kitur Liudmila dalijasi detalėmis apie keistą ir painų prezidento pasiūlymą ištekėti.

Ji prisiminė: „Vieną vakarą sėdėjome jo namuose ir jis pasakė: „Tu jau žinai, koks aš žmogus. Apskritai aš nesu labai lengvabūdis. Jis buvo savikritiškas. Jis paaiškino, kad yra tylus, kad kai kuriuose dalykuose yra gana spontaniškas ir gali įžeisti žmones ir panašiai. Jis sakydavo, kad yra rizikingas gyvenimo draugas. Ir jis pridūrė: „Per trejus su puse metų tu tikriausiai apsisprendei“. Atrodė, kad mes išsiskyrėme. „Taip, aš apsisprendžiau“, – pasakiau. Jis ištarė abejotiną: „Taip? „Tada buvau tikra, kad viskas, mes išsiskyrėme. Bet tada jis pasakė: „Na, jei taip yra, aš tave myliu ir siūlau susituokti“. Taigi visa tai man buvo visiška staigmena“.

 

 

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų