Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Sklandant gandams apie Rusijos lyderio sveikatą, tyrimai parodė, kad jis serga penkerius metus.

Sklandant gandams apie Rusijos lyderio sveikatą, tyrimai parodė, kad jis serga penkerius metus.

REKLAMA

Nepriklausoma Rusijos žiniasklaida „Proekt“ ištyrė Vladimiro Putino ilgus viešus nebuvimus ir vizitus pas gydytojus 2017 m., manoma, kad jo sveikata ėmė streikuoti būtent tais metais.

Tyrimo metu nustatyta, kad 2016 ir 2017 metais Putiną visur, kur jis lankėsi, lydėjo nuo penkių iki 13 gydytojų. Tarp jų buvo ausų nosies ir gerklės gydytojas, infekcinių ligų specialistas, neurochirurgas ir onkologas. Tai atskleista ataskaitoje iš gydytojų registracijos datų ir despoto tvarkaraščio.

Prezidentą 2019 metais lydėjo vidutiniškai devyni gydytojai, pranešė „Proekt“. Buvęs šnipas Christopheris Steele'as sakė manantis, kad Putino liga buvo jo karo Ukrainoje „elementas“.

„Be abejo, iš šaltinių Rusijoje ir kitur girdime, kad Putinas gana sunkiai serga“, – sakė jis „Sky News“.

Spėliojama apie tikrąjį Putino medicinos problemų pobūdį, kai kuriuose pranešimuose teigiama, kad jį užklupo vėžys ir jam taikoma chemoterapija bei gydymas steroidais.

REKLAMA

Kiti teiginiai rodo, kad Putinas serga Parkinsono liga arba ankstyvomis demencijos stadijomis.

Praėjusį mėnesį išplito vaizdo įrašas, kuriame despotas nesugebėjo suvaldyti rankų ir kojų judesių, per susitikimą su kolega diktatoriumi.

Steele'as tęsė: „Rusijoje didėja netvarka ir chaosas, kad vis labiau sergantis Putinas neparodo aiškios politinės lyderystės, o kariuomenės požiūriu, vadovavimo struktūros neveikia taip, kaip turėtų.“ 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų