Bunkus sulaukė skambučio iš policijos: teigia, kad Suodaitis parašė pareiškimą

Visai neseniai pramogų pasaulį sudrebino žinia, jog išsiskyrė verslininkas Danielius Bunkus ir jo sužadėtinė Viktorija Siegel. Moteris dabar šiltus jausmus puoselėja savo vaiko krikšto tėčiui Laurynui Suodaičiui. Rodos, dramos jų gyvenime nesibaigia.

43

D. Bunkus instagrame pasidalijo istorija, kurioje papasakojo apie tai, jog šiandien sulaukė skambučio iš policijos.

(43 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Danielius Bunkus ir Viktorija Siegel

D. Bunkus su savo sekėjai instagrame pasidalijo istorija. Jam paskambino iš Kaišiadorių policijos tyrėja. Pasakė, kad Laurynas Suodaitis parašė pareiškimą, kad neva vasarą grasino su juo susidoroti. Tyrėja atskleidė, kad pareiškime paminėta, jog D. Bunkus parašė, kad L. Suodaičiui bus „p***a“.

Vyras neneigė savo kaltės: „Gal aš vasarą taip ir rašiau, velnias žino. Bet matote, kad aš tuo momentu turėjau anatominę mūsų vienos bendros pažįstamos kūno dalį, kas realiai ir atitinka esamą situaciją ir faktines aplinkybes, ką jau čia ginčytis. Turbūt, tai ir parašiau, kad tau – p***a”.

Anot jo, tyrėja tik nusijuokė ir viską supranta, tačiau turi vis tiek parašyti pasiaiškinimą. 

Primename, kad apie savo skyrybas Viktorija pranešė dar birželį. Netrukus Viktorija socialinėje erdvėje pripažino, kad įsimylėjo kitą žmogų, o nuo to laiko socialinėje erdvėje sulaukė daugybės palaikymo. „Galėjau tylėti, neprisipažinti, kad įsimylėjau, turiu kitą vyrą, galėjau sakyti, kad „Ne. Čia Danielius meluoja“. Bet aš prisipažinau, nes noriu būti su jumis atvira, vis tiek anksčiau ar vėliau viską sužinotumėte, bet tai yra tik mano reikalas. Aš gyvenu tik 1 kartą ir aš noriu būti laiminga“, – instagrame rašė moteris.

Tiesa, apie tai, kad bendrauja su Viktorija, žiniasklaidai buvo užsiminęs ir Laurynas – tąkart jis tikino, kad abu jie apie savo jausmus viešai deklaruos tuomet, kai jaus, kad tam atėjo laikas.

 


Rašyti komentarą...
V
Vilnius
2020-10-16 18:44:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
Anatominė dalis vasarą, pareiškimas tik dabar. Šioje situacijoje Bunkus atrodo ir solidžiau, ir vyriškiau, nei ciucikas.
Atsakyti
-14

M
Moterėlė
2020-10-17 00:57:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nu kokia apgailėtina ta Viktorija su savo tuo kaušeliu o Bunkus šaunuolis
Atsakyti
-11

A
As
2020-10-16 20:36:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
Bunkus atrodo vyriškiau
Daug mergaite prarado.gera vyra gera gyvenima.o šitam greit nusibos
Atsakyti
-11

SKAITYTI KOMENTARUS (21)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų