Bryant našlė pasidalijo atsisveikinimo su dukra akimirkomis: „Mamytė myli tave“

Trečiadienį Vanessa Bryant savo „Instagram“ paskyroje pasidalijo širdį veriančiomis akimirkomis iš atsisveikinimo su dukra Gianna, kurį surengė jos mokykla bei skyrė dukrai jautrius žodžius.

24

Mokyklos sporto salėje merginos garbei atsiminimais dalijosi draugai ir mokyklos personalas. Salė išpuošta raudonais balionais ir gėlėmis bei pastatytas paveikslas, kuriame vaizduojami „Lakers“ spalvų – Kobe Bryant krepšinio komandos – marškinėliai ant kurių puikuojasi „2“ numeris. Būtent tokiu numeriu papuoštais marškinėliais ir žaisdavo pati Gianna, praneša nj.com.

„Mano Gigi. Aš tave myliu! Ilgiuosi tavęs. Tu išmokei, kad nei viena gerumo apraiška nėra per maža. Mamytė dabar ir visados didžiuosis tavimi, mamacita #2“.

Pasidalinusi nuotraukoje, kurioje matyti Gianos nuotrauka ir iš raudonų rožių sudėliotas jos vardas, V. Bryant rašė:

„Mano Giana. Dieve, kaip aš tavęs ilgiuosi. Aš buvau tokia laiminga galėdama atsibudusi matyti tavo žavingą veidą ir nuostabią šypseną. Norėčiau, kad tai būtų trukę iki paskutinio mano atodūsio. Mamytė myli tave iki mėnulio ir atgal. Begalybė plius 1“.

Anksčiau ji pasidalijo jautriu įrašu, kuriame pagerbė žuvusį vyrą ir sakė, kad ilgisi „savo geriausio draugo“.

„Pasiilgau, kai sakydavai „Bonjourno principessa/reina“, – rašo ji.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad sausio 26-ąją pasaulį sukrėtė milžiniška tragedija – Anapilin iškeliavo viena didžiausių sporto ir krepšinio legendų Kobe Bryantas, kuriam tebuvo 41-eri.

Kartu su K. Bryantu žuvo trylikametė dukra Gianna, garsus beisbolo treneris Johnas Altobelli su žmona ir dukra bei kiti.

K. Bryantas su dukra vyko į krepšinio rungtynes. Gianna Bryant ir J. Altobelli dukra kartu žaidė vienoje komandoje.

(24 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Vieta, kur tragiškai žuvo Kobe Bryantas ir dar 8 žmonės

Gianna, dar kitaip vadinama „GiGi“ lankė „Sierra Canyon“ mokyklą Los Andžele ir jau buvo pradėjusi sekti garsiojo tėvo pėdomis ir jau buvo vadinama kylančia krepšinio žvaigžde.  Ji priklausė Los Andželo mergaičių krepšinio komandai „Mamba“.

REKLAMA

Garsusi krepšininkas labai didžiavosi savo atžala, socialiniuose tinkluose vyras dažnai dalijosi jos varžybų akimirkomis, nuo mažumės Gianna ir kita Kobe dukra, 17-metė Natalia, nepraleisdavo tėčio varžybų. Per apšilimą prieš varžybas Kobe ir Gianna eidavo į aikštelę drauge.

Netektį išgyvena trys krepšininko dukros ir žmona Vannesa, dvi Kobe atžalos dar visai mažytės: Biankai – vos treji, Capri – 7 mėnesiai. Neseniai K. Bryantas buvo nufotografuotas su Gianna žiūrintis NBA varžybas, krepšininkas dukrą vadino „GiGi“. Prieš 6 dienas jis paviešino vaizdo įrašą iš jos treniruotės ir pasidžiaugė, kad paauglei sekasi vis geriau.

Sekmadienį Kobe sraigtasparnis į orą pakilo ryte vietos laiku, kai Los Andželą buvo apgaubęs tirštas rūkas. Dėl šios priežasties pilotas kelis kartus keitė skrydžio kryptį, kol galiausiai pasuko pietų puse, link kalnuotos vietovės.

Skelbiama, kad pilotas nuolat bendravo su oro transportą prižiūrinčiais žmonėmis, kurie vis pranešdavo, kad sraigtasparnis yra per žemai, šio nemato radarai.

(24 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Kobe Bryantas su dukra Gianna žuvo sudužus sraigtasparniui

Būdamas apie pusės kilometro aukštyje šis rėžėsi į kalną ir smigo žemyn didesniu nei 200 kilometrų per valandą greičiu.

Įvykio aplinkybės tiriamos, tam gali prireikti daug laiko. Įgula skrido 1991 metais pagamintu „Sikorsky S-76B“ sraigtasparniu, laikomu itin patikimu ir brangiu.

(70 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Pasaulis gedi tragiškai žuvusio Kobe Bryanto

Po įvykio Los Andželo policijos atstovas Joshas Rubensteinas teigė, kad miesto oro pajėgos minėtą rytą nekėlė į dangų turimų dviejų sraigtasparnių, kurie įprastai stebi miestą, nes oro sąlygos neatitiko saugos reikalavimų.

„Oro sąlygos neatitiko mūsų minimalių skridimo reikalavimų. Rūkos buvo pakankamai tirštas, kad mes neskristume“, – sakė jis.

Kobe Beanas Bryantas gimė 1978 m. rugpjūčio 23 d. 1996 m. NBA naujokų biržoje 13-uoju šaukimu jį pakvietė Šarlotės „Hornets“, tačiau šios komandos marškinėlių taip ir nevilkėjo, nes buvo iškeistas į Los Andželo „Lakers“. K. Bryantas yra pirmasis krepšininkas į NBA pašauktas iš vidurinės mokyklos. „Lakers“ klube K. Bryantas ir praleido visą savo krepšininko karjerą, trukusią nuo 1996 iki 2016 metų.

Su Los Andželo klubu K. Bryantas 5 kartus tapo NBA čempionu (2000 m., 2001 m., 2002 m., 2009 m. ir 2010 m.), 2 kartus NBA finalų serijos naudingiausiu žaidėju, 2008 m. tapo NBA reguliaraus sezono naudingiausiu žaidėju. Krepšininkas 11 kartų išrinktas į pirmąją geriausiųjų NBA komandą, 18 kartų žaidė Visų žvaigždžių rungtynėse, 4 kartus pripažintas naudingiausių jų žaidėju.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų