Brolis Darjušas viešai atvėrė širdį: „Bijojau dovanoti gėles“

Krepšininką Darjušą Lavrinovičių galime drąsiai vadinti tikru Lietuvos patriotu. Ne vienus metus rinktinės garbę gynęs krepšininkas gyvenimo būdo laidai „Raudonas kilimas“ kartu su savo žmona Edita atskleidė, kad Vilnius jiems – pats geriausias miestas. Ne vienoje šalyje gyvenusi pora įsitikinusi – kitur nei Vilniuje jie savęs neįsivaizduoja.

„Gyvenome puikiuose miestuose, susipažinome su kultūra, daug draugų išliko, taip pat mūsų vaikai daug pamatė. Tai tik privalumas, nebuvo našta. Dabar kartais net pasiilgstu to, tačiau gyvenimą įsivaizduojame tik Lietuvoje“, – laiką svetur puikiu gyvenimo tarpsniu laiko Edita. Jai pritarė ir Vilniaus Justiniškių mikrorajone užaugęs Darjušas. „Mes daug kur gyvenome, bet geresnės šalies ir miesto už Lietuvą, Vilnių nėra“.

(33 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Darjušas ir Edita Lavrinovičiai

Laidos metu darni pora atskleidė savo sėkmingų santykių receptą. Nors Darjušas save nelaiko romantiku, tačiau gėles žmonai dovanoti tikina jau išmokęs.

„Aš nesu romantikas ir man tos gėlės… Mano tėvas dovanodavo mamai gėles tik per šventes, tokias kaip moters diena, gimtadienis ir viskas. Ir niekada tam neteikdavau reikšmės. Kai suaugau, subrendau ir man buvo apie trisdešimt, pagalvojau, gal tikrai reikia moteriai dėmesio, kad ji jaustųsi reikalinga. Ir paskui, kai tą supratau, pradėjau bijoti dovanoti gėles. Galvojau, kad ji pagalvos, kad aš pridaręs kažką“, – teigė šmaikštusis krepšininkas.

Kaip prasidėjo Darjušo ir Editos meilės istorija, kokius gyvenimo išbandymus jiems teko įveikti bei kaip suderinti sėkmingą krepšininko karjerą su darniu šeimos židiniu?

Visą reportažą žiūrėkite:

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų