naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Britney Spears globos byloje – nauja viltis atlikėjai. Moters tėvas Jamie Spearsas pareiškė, jog sutiktų atsisakyti daugiau nei trylika metų jam priklausiusios popžvaigždės globos. 

Britney Spears globos byloje – nauja viltis atlikėjai. Moters tėvas Jamie Spearsas pareiškė, jog sutiktų atsisakyti daugiau nei trylika metų jam priklausiusios popžvaigždės globos. 

REKLAMA

Ketvirtadienį Jamesas (Jamie) Spearsas pareiškė, jog sutiktų savanoriškai atsisakyti dukters Britney turto ir asmens globos. Visgi, vyras įsitikinęs – skubėti tą daryti dabar nėra prasmės.

Jamie Spearso teisininkai teigia, jog jis dukterį globoti prieš 13 metų prisiėmė, nes jai būtinai reikėjo pagalbos. Teisininkų komandos pateiktame pareiškime rašoma, kad Spears turėjo emocinių problemų ir ja buvo manipuliuojama. 

Ponas Spearsas ir toliau globos Britney ir jis neturėtų būti nuo to nušalintas, ypač remiantis melagingais parodymais. Ponas Spearsas sutiktų pasitraukti, kai bus tinkamas laikas, bet tai turi vykti tvarkingai ir teisiškai“, – rašoma pareiškime. 

REKLAMA

Pranešama, jog Jamie Spearsas dirbo su buvusiu moters advokatu, siekdamas savo globos teises perduoti kam nors kitam. Kas galėtų perimti Britney globą, neatskleidžiama.

REKLAMA

Primename, kad anksčiau Los Andželo teismas nepatenkino Britney Spears prašymo išbraukti jos tėvą iš globos susitarimo, sudarančio sąlygas jam kontroliuoti dukters gyvenimą, pranešė užsienio žiniasklaida.

Sprendimas priimtas savaitė po to, kai dainininkė emocingai paprašė nutraukti 2008 metais tėvui suteiktą jos „piktnaudžiaujamojo pobūdžio“ globą.

Kreipimesi žvaigždė sakė, kad jos elgesys buvo kontroliuojamas vaistais, kad jai drausta priimti sprendimus dėl draugysčių ar finansų, kad pagal teismo nustatytą tvarką jai nebuvo leista pašalinti kontraceptinio implanto, nors ji norėjo susilaukti daugiau vaikų.

REKLAMA

Los Andželo aukštesniojo teismo sprendimas buvo priimtas dėl rugsėjį B. Spears advokato pateikto prašymo į susitarimą dėl globos įrašyti turto valdymo firmą „Bessemer Trust“ ir išbraukti iš jo dainininkės tėvą Jamie Spearsą, pranešė transliuotojas CNN.

„Prižiūrėtojo prašymas sustabdyti Jameso P. Spearso [įgaliojimus] iškart po kompanijos „Bessemer Trust“ iš Kalifornijos paskyrimo vieninteliu turto prižiūrėtoju atmetamas“, – teismo dokumentuose, kuriuos matė CNN, rašė teisėja Brenda Penny.

REKLAMA
REKLAMA

Teismas neatsižvelgė į B. Spears praėjusios savaitės pareiškimą.

Buvusios popmuzikos princesės tėvas paprašė teismo ištirti jos teiginius, kad ji turėjo vartoti ličio preparatus ir koncertuoti prieš savo valią, pranešė CNN.

Pareiškimas, kad dėl paskirtos globos dainininkė negalėjo pašalinti kontraceptinės spiralės, papiktino jos gerbėjus ir reprodukcinių teisių gynėjus.

B. Spears emocingas, 20 minučių trukęs kreipimasis į teismą vaizdo ryšiu suteikė retą progą pažvelgti į jos asmeninį gyvenimą.

REKLAMA

„Tiesiog noriu susigrąžinti savo gyvenimą. Tai tęsėsi 13 metų, pakaks“, – sakė B. Spears.

B. Spears retai kalbėdavo apie globą, tačiau balandį jos advokatas Samuelis Inghamas pranešė, kad atlikėja nori tiesiogiai kreiptis į teismą.

J. Spearsas tvarkė iš esmės visus 39 metų dukters finansinius ir asmeninius reikalus nuo tada, kai prieš daugiau nei dešimtmetį smarkiai pakriko jos psichinė sveikata. Dainininkės gerbėjai pastaraisiais metais netgi surengė internete kampaniją #FreeBritney („Išlaisvinkite Britni“).

Gerbėjai jau seniai B. Spears paskyrose socialinėje žiniasklaidoje ieško užuominų apie jos savijautą ir galimą norą atsikratyti tėvo globos.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų