Spears ketina paduoti į teismą savo tėvą: kaltina piktnaudžiavimu suteiktomis teisėmis

Pop žvaigždė Britney Spears teisme pareiškė, kad ketina paduoti savo tėvą Jamie Spears į teismą už piktnaudžiavimą rūpybos teisėmis. 

Britney Spears ketina paduoti į teismą savo tėvą, siekdama įrodyti, jog jis piktnaudžiavo jam suteiktomis teisėmis rūpintis jos turtu ir asmeniu. Spears siekia, kad šios teisės iš jos tėvo būtų atimtos. 

„Aš čia tam, kad paduočiau pareiškimą. Aš pikta ir aš tai padarysiu“, – telefonu trečiadienį posėdyje kalbėjo Britney Spears. 

Anksčiau vykusiame teismo posėdyje Los Andželo teismas nusprendė, kad Spears gali pati pasirinkti advokatą procese dėl jos turto ir asmens rūpybos panaikinimo. Ši įprastai yra skiriama žmonėms, kurie patys negali priimti sprendimų dėl vienų ar kitų sveikatos problemų.

Primename, kad anksčiau Los Andželo teismas nepatenkino Britney Spears prašymo išbraukti jos tėvą iš globos susitarimo, sudarančio sąlygas jam kontroliuoti dukters gyvenimą, pranešė užsienio žiniasklaida.

Sprendimas priimtas savaitė po to, kai dainininkė emocingai paprašė nutraukti 2008 metais tėvui suteiktą jos „piktnaudžiaujamojo pobūdžio“ globą.

Kreipimesi žvaigždė sakė, kad jos elgesys buvo kontroliuojamas vaistais, kad jai drausta priimti sprendimus dėl draugysčių ar finansų, kad pagal teismo nustatytą tvarką jai nebuvo leista pašalinti kontraceptinio implanto, nors ji norėjo susilaukti daugiau vaikų.

Los Andželo aukštesniojo teismo sprendimas buvo priimtas dėl rugsėjį B. Spears advokato pateikto prašymo į susitarimą dėl globos įrašyti turto valdymo firmą „Bessemer Trust“ ir išbraukti iš jo dainininkės tėvą Jamie Spearsą, pranešė transliuotojas CNN.

„Prižiūrėtojo prašymas sustabdyti Jameso P. Spearso [įgaliojimus] iškart po kompanijos „Bessemer Trust“ iš Kalifornijos paskyrimo vieninteliu turto prižiūrėtoju atmetamas“, – teismo dokumentuose, kuriuos matė CNN, rašė teisėja Brenda Penny.

Teismas neatsižvelgė į B. Spears praėjusios savaitės pareiškimą.

Buvusios popmuzikos princesės tėvas paprašė teismo ištirti jos teiginius, kad ji turėjo vartoti ličio preparatus ir koncertuoti prieš savo valią, pranešė CNN.

Pareiškimas, kad dėl paskirtos globos dainininkė negalėjo pašalinti kontraceptinės spiralės, papiktino jos gerbėjus ir reprodukcinių teisių gynėjus.

B. Spears emocingas, 20 minučių trukęs kreipimasis į teismą vaizdo ryšiu suteikė retą progą pažvelgti į jos asmeninį gyvenimą.

„Tiesiog noriu susigrąžinti savo gyvenimą. Tai tęsėsi 13 metų, pakaks“, – sakė B. Spears.

B. Spears retai kalbėdavo apie globą, tačiau balandį jos advokatas Samuelis Inghamas pranešė, kad atlikėja nori tiesiogiai kreiptis į teismą.

J. Spearsas tvarkė iš esmės visus 39 metų dukters finansinius ir asmeninius reikalus nuo tada, kai prieš daugiau nei dešimtmetį smarkiai pakriko jos psichinė sveikata. Dainininkės gerbėjai pastaraisiais metais netgi surengė internete kampaniją #FreeBritney („Išlaisvinkite Britni“).

Gerbėjai jau seniai B. Spears paskyrose socialinėje žiniasklaidoje ieško užuominų apie jos savijautą ir galimą norą atsikratyti tėvo globos.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų