Apsinuoginusi Britney Spears – dėmesio centre: gerbėjų kraują kaitina itin pikantiškais vaizdais

Pop dievaitė Britney Spears visai neseniai gerbėjams pranešė netikėtą žinią – neberengsianti pasirodymų tol, kol jos tėvas Jamie Spearsas turės jos finansų ir karjeros sprendimų kontrolę. Netrukus socialiniame tinkle ji pradėjo viešinti itin pikantiškas savo nuotraukas ir taip sulaukė dar daugiau gerbėjų dėmesio. 

Instagrame ji pasidalijo vaizdais, kuriuose ji pozavo be viršutinių drabužių.

Netrukus gerbėjai ėmė rašyti, kad moteris yra graži, tačiau nesupranta, kokia yra skleidžiama žinutė šių įrašų.

Primename, kad visai neseniai rašėme apie tai, jog moteris ketina sustabdyti savo karjerą.

„Visiems tiems, kas renkasi kritikuoti mano šokių vaizdo įrašus... aš artimiausioje aplinkoje tikrai nelipsiu ant scenos, nes mano tėvas kontroliuoja ką aš dėviu, sakau, darau ar galvoju. Dariau tai pastaruosius trylika metų. Daug mieliau dalinsiuosi vaizdo įrašais iš savo svetainės, negu iš Vegaso, kur žmonės žmonės buvo tokie apsvaigę, kad negalėjo palaikyti akių kontakto su manimi“. 

Toliau Britney kalbėjo apie savo šeimą, išskirdama savo sesers Jamie Lynn veiksmus ir teigė, jog jos „paramos sistema ją labai įskaudino“: „Man nepatiko, kai mano sesuo pasirodė apdovanojimų ceremonijoje ir atliko mano dainas <…> ši globa nužudė mano svajones.“

Įraše moteris užsiminė ir apie jos gyvenimą ir nuopolius vaizduojančias dokumentikas. Pasak Britney, jai nepatiko, kad šios dokumentikos kalbėjo apie jos „žeminančius“ gyvenimo momentus. 

Primename, kad anksčiau Los Andželo teismas nepatenkino Britney Spears prašymo išbraukti jos tėvą iš globos susitarimo, sudarančio sąlygas jam kontroliuoti dukters gyvenimą, pranešė užsienio žiniasklaida.

Sprendimas priimtas savaitė po to, kai dainininkė emocingai paprašė nutraukti 2008 metais tėvui suteiktą jos „piktnaudžiaujamojo pobūdžio“ globą.

Kreipimesi žvaigždė sakė, kad jos elgesys buvo kontroliuojamas vaistais, kad jai drausta priimti sprendimus dėl draugysčių ar finansų, kad pagal teismo nustatytą tvarką jai nebuvo leista pašalinti kontraceptinio implanto, nors ji norėjo susilaukti daugiau vaikų.

Los Andželo aukštesniojo teismo sprendimas buvo priimtas dėl rugsėjį B. Spears advokato pateikto prašymo į susitarimą dėl globos įrašyti turto valdymo firmą „Bessemer Trust“ ir išbraukti iš jo dainininkės tėvą Jamie Spearsą, pranešė transliuotojas CNN.

„Prižiūrėtojo prašymas sustabdyti Jameso P. Spearso [įgaliojimus] iškart po kompanijos „Bessemer Trust“ iš Kalifornijos paskyrimo vieninteliu turto prižiūrėtoju atmetamas“, – teismo dokumentuose, kuriuos matė CNN, rašė teisėja Brenda Penny.

Teismas neatsižvelgė į B. Spears praėjusios savaitės pareiškimą.

Buvusios popmuzikos princesės tėvas paprašė teismo ištirti jos teiginius, kad ji turėjo vartoti ličio preparatus ir koncertuoti prieš savo valią, pranešė CNN.

Pareiškimas, kad dėl paskirtos globos dainininkė negalėjo pašalinti kontraceptinės spiralės, papiktino jos gerbėjus ir reprodukcinių teisių gynėjus.

REKLAMA

B. Spears emocingas, 20 minučių trukęs kreipimasis į teismą vaizdo ryšiu suteikė retą progą pažvelgti į jos asmeninį gyvenimą.

„Tiesiog noriu susigrąžinti savo gyvenimą. Tai tęsėsi 13 metų, pakaks“, – sakė B. Spears.

B. Spears retai kalbėdavo apie globą, tačiau balandį jos advokatas Samuelis Inghamas pranešė, kad atlikėja nori tiesiogiai kreiptis į teismą.

J. Spearsas tvarkė iš esmės visus 39 metų dukters finansinius ir asmeninius reikalus nuo tada, kai prieš daugiau nei dešimtmetį smarkiai pakriko jos psichinė sveikata. Dainininkės gerbėjai pastaraisiais metais netgi surengė internete kampaniją #FreeBritney („Išlaisvinkite Britni“).

Gerbėjai jau seniai B. Spears paskyrose socialinėje žiniasklaidoje ieško užuominų apie jos savijautą ir galimą norą atsikratyti tėvo globos.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų