Britney Spears prašys tėvo globą panaikinti kuo skubiau: trukdo ištekėti

JAV popmuzikos žvaigždė Britney Spears paprašė teisėjo per kitos savaitės posėdį panaikinti tėvui paskirtą jos teisinę globą, kad ji galėtų ištekėti sudariusi priešvedybinę sutartį, rodo trečiadienį dainininkės advokato pateiktas dokumentas.

Dainininkė yra pavadinusi piktnaudžiavimu jau 13 metų jai taikomą prieštaringai vertinamą tvarką, pagal kurią Jamie Spearsas kontroliuoja visus jos reikalus.

J. Spearsas praėjusį mėnesį pateikė prašymą panaikinti Britney globą ir sakė pripažįstantis, kad dainininkė dabar „mano galinti pati tvarkyti savo gyvenimą“.

Kaip rodo trečiadienį teismui pateiktas dokumentas, Britney, kuri neseniai paskelbė susižadėjusi su draugu Samu Asghari, šiuo metu „samdo šeimos teisės specialistą, kad šis parengtų vedybų sutartį“. Sutarčiai turėtų pritarti jos globėjai, jei tokių dar būtų.

„Kadangi p. Spears santykiai su tuo globėju (jos tėvu) yra žlugę, p. Spearso tolesnis dalyvavimas trukdytų derėtis dėl sutarties, kuri, kaip visi gali sutikti, geriausiai atitinka p. Spears interesus, ir ją užbaigti“, – sakoma dokumente.

Los Andželo teismo teisėjo prašoma per kitą posėdį, numatytą rugsėjo 29 dieną, „sustabdyti p. Spearso įgaliojimus“.

Dokumente siūloma trumpam paskirti laikiną globėją vietoje jos tėvo. Laikinasis globėjas potencialiai galėtų patvirtinti vedybų sutartį dar prieš tai, kai vėliau šiais metais bus galima panaikinti visą teisinės globos struktūrą.

B. Spears ir S. Asghari susipažino 2016 metais, kai drauge filmavosi jos singlo „Slumber Party“ klipe.

39 metų B. Spears turi du vaikus su buvusiu vyru, reperiu Kevinu Federline'u, be to, buvo ištekėjusi už vaikystės draugo Jasono Alexanderio, bet ši Las Vegase sudaryta santuoka buvo anuliuota vos po 55 valandų.

B. Spears išgarsėjo paauglystėje su tokiais hitais kaip "...Baby One More Time“, bet 2007-aisiais išgyveno daug dėmesio sulaukusią krizę, užpuolė vieno paparaco automobilį degalinėje.

Dėl to teismas jai paskyrė globą, o pagrindiniu globėju tapo jos tėvas.

Trečiadienio prašymas ne tik rengia sąlygas būsimai dainininkės santuokai. Jame sakoma, kad J. Spearso nušalinimas yra skubus ir svarbus klausimas, nes „kiekviena p. Spearso kabinimosi į savo poziciją diena yra dar viena kančios ir žalos jo dukteriai diena“.

Anksčiau B. Spears teisme teigė, kad jai nebuvo leista pašalinti kontraceptinės spiralės, nors ji norėjusi daugiau vaikų.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų