• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

40-metė Britney Spears nuolat savo gerbėjus provokuoja pikantiškais kadrais. Ne išimtis ir šį kartą – moteris paviešino dar vieną kadrą, kuriame pozavo visiškai nuoga.

40-metė Britney Spears nuolat savo gerbėjus provokuoja pikantiškais kadrais. Ne išimtis ir šį kartą – moteris paviešino dar vieną kadrą, kuriame pozavo visiškai nuoga.

REKLAMA

Nuotrauka buvo paskelbta jos „Instagram“ tinklaraštyje ir sulaukė daugybės visuomenės reakcijų. 

B. Spears gulėjo paplūdimyje ir viena ranka prilaikė savo krūtį. Netrukus internautai negailėjo jai ne tik gražių žodžių, tačiau ir kritikos strėlių.

„Kas su tavimi negerai?“, „Tau iš tiesų taip trūksta dėmesio“, „Tu nepadedi sau“, „Ar tu visada nuoga paplūdimyje?“, „Aš ateisiu atimti iš tavęs telefoną“, – rašė internautai.

Primename, kad jau anksčiau rašeme apie Britney Spears nuotraukas. Panašu, kad jos sėkmė vis dar pykdo jos buvusį vyrą Keviną Federline'ą. 44 metų Kevinas davė atvirą interviu, kuriame aptarė Spears abiejų sūnų globą, taip pat sunkius santykius su jos šeima. Jis taip pat pareiškė, kad jų sūnūs mato mamą, nuolat pozuojančią nuogą „Instagram“. Akivaizdžiai Britney Spears nepatiko toks vyro poelgis ir ji savo „Instagram“ paskyroje pasidalijo savo mintimis.

REKLAMA
REKLAMA

Britney atsakė buvusiam vyrui, kritikuodama jį, taip pat užsiminė, kad dabar, kai jos globa pasibaigė, ji jaučiasi turinti teisę gyventi taip, kaip nori, komentuodama savo „nuogas nuotraukas“ internete, rašo „Daily Mail“.

REKLAMA

Britney paskelbė savo įrašus, kuriuose rašoma: „Man liūdna girdėti, kad mano buvęs vyras nusprendė aptarti mano ir mano vaikų santykius. Kaip visi žinome, paauglių berniukų auginimas niekam nėra lengvas.

Esu susirūpinusi dėl to, kad viskas yra pagrįsta mano „Instagram“... mano santykiai su vaikais užsimezgė gerokai anksčiau nei „Instagram“. Atidaviau jiems viską... Galiu pasakyti tik viena: man skauda. Mama man pasakė: „Tu turi atiduoti vaikus jų tėčiui“, – rašė Britney.

REKLAMA
REKLAMA

„Dalinuosi tuo, nes galiu... Geros dienos visiems!“ – pridūrė ji.

Keliomis valandomis anksčiau internete išplito Kevino citatos iš interviu, kuriame jis pareiškė: „Aš bandau sūnums paaiškinti jos nuotraukas: „Žiūrėk, gal tai dar vienas būdas, kuriuo ji bando išreikšti save. Tačiau tai nesumažina to, kokią įtaką tai daro jiems. Sunku. Neįsivaizduoju, ką reiškia būti paaugliu, kuris turi eiti į vidurinę mokyklą, kai aplinkui visi mato tokias jų mamos nuotraukas“.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Jis taip pat pareiškė: „Vaikinai nusprendė, kad dabar nenori jos matyti... Jie netgi anksčiau priėmė sprendimą neiti į jos vestuves.“

Kevino Federline'o komentarai sukėlė aršią reakciją ir iš 28 metų Britney vyro Samo Asgari, kuris per „Instagram“ taip pat piktinosi vyro žodžiais. Jis nesutiko su Kevino teiginiais, kad berniukai vengia savo motinos, ir suabejojo ​​Kevino interviu, kuris įvyko praėjus devyniems mėnesiams po jos globos pabaigos, o tai pirmą kartą per 13 metų suteikė dainininkei galimybę kontroliuoti savo finansus.

REKLAMA

Teigdamas, kad Kevinas nedirbo 15 metų, Samas rašė: „Kevino šėryklėlė netrukus baigsis, o tai tikriausiai paaiškina šių skaudžių pareiškimų laiką. Aš jo asmeniškai nepažįstu ir nieko prieš jį neturiu, išskyrus tai, kad jis bando sumenkinti mano žmoną“, – rašė Asgari.

Jis apkaltino Keviną „susimokius“ su Britney tėvu Jamie, kuriam buvo suteikta galimybė valdyti Britney finansinius ir asmeninius reikalus, kol ji globojo vaikus. Spears ir Federline'as buvo vedę 2004–2007 m. ir turi du sūnus; 16 metų Seaną Prestoną ir 15 metų Jaydeną Jamesą.

REKLAMA

Primename, kad visai neseniai atlikėja per valandą ji socialiniuose tinkluose pasidalijo 11 savo nuogos nuotraukų.

Britney Spears sužavėjo savo 41,8 mln. „Instagram“ sekėjų, kai per vieną valandą pasidalijo nuotraukomis, kuriose užfiksuota ir apsirengusi, ir nuoga daugiau nei dešimt kartų, rašo dailystar.co.uk.

Vienose nuotraukose ji gulėjo ant lovos, apklotos baltomis paklodėmis, vilkėdama tik mėlynus apatinius ir derantį brangakmeniais papuoštą vėrinį, o jos firminiai šviesūs plaukai buvo sušukuoti į uodegėlę.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Britney atsipalaidavo lovoje šypsodamasi, atrodo, lyg būtų viduryje dainos. Kitoje nuotraukoje dainininkė pozuoja ramiai padėjusi galvą ant pagalvės.

Ji tris kartus parašė „gerai“ ir pridėjo tris raudonų rožių jaustukus. Gerbėjai komentaruose pavadino ją „gražia“ ir „princese“.

Antrame įraše Britney pozavo atsiklaupusi ant lovos ir laikydama rankose savo sėdmenis nusigręžusi nuo fotoaparato. Ji pademonstravo savo smėlio laikrodžio figūrą ir paklausė sekėjų: „Širdis ar gėlė?“

REKLAMA

Spears savo intymias vietas pridengė raudonomis širdelėmis pirmoje nuotraukoje, o antroje – rožinės gėlės jaustukais, dėl kurių gerbėjai liko sužavėti. Malonus gerbėjas jai pasakė, kad ji turi „gražią nugarą“, o kitas pavadino ją „dosnia“ už šią atvirą nuotrauką.

Trečiajame įraše ji matoma laikanti save už krūtų. Kitoje nuotraukoje ji matoma besiilsinti, kai šypsojosi ir gerbėjams pasakojo, kad „pabudo Londone“ su „Cabo stringais“.

Nekantrus gerbėjas parašė: „Pabudau su tokiais vaizdais“ ir pridėjo ugnies jaustukus. Tada ji gerbėjus pamalonino ketvirtuoju įrašu, kuriame ji uždengė krūtinę raudona širdute ir parašė: „Nežinote... arbata ar kava?“

grazi moteris,super.Ir dainos jos grazios.
kazkas matyt negerai su zurnalista
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų