• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Britney Spears gerbėjas, kuris išleido daugiau nei 100 000 svarų sterlingų plastinėms operacijoms, kad taptų panašus į savo dievaitę, dabar planuoja pasikeisti akių spalvą, nepaisant rizikos apakti, skelbia dailystar.co.uk.

4

Britney Spears gerbėjas, kuris išleido daugiau nei 100 000 svarų sterlingų plastinėms operacijoms, kad taptų panašus į savo dievaitę, dabar planuoja pasikeisti akių spalvą, nepaisant rizikos apakti, skelbia dailystar.co.uk.

REKLAMA

Bryano Ray'aus plastinės operacijos prasidėjo tada, kai jam suėjo 17 metų ir mama sumokėjo 22 200 svarų sterlingų už tai, kad jo šypsena taptų panaši į garsiosios dainininkės. 

21-ojo gimtadienio proga mama padovanojo jam pirmąją nosies operaciją – tačiau nuo to laiko Bryanas pats taupė pinigus, kad galėtų keisti savo išvaizdą.

Los Andžele gyvenantis atsidavęs Britney Spears garbėjas, kuris vadovauja medicininės marihuanos valgomų produktų įmonei, yra apsėstas Britney nuo tada, kai ji išleido albumą „Oops! ....I Did It Again“.

REKLAMA
REKLAMA

„Aš tai darau (plastines opracijas – aut.past.) nuo 17 metų ir neketinu sustoti. Esu nuolat besikeičiantis meno kūrinys. Kai žiūriu į save veidrodyje, esu labai laimingas. Ar esu tobulas? Ne, visiškai ne“ – kalbėjo Bryanas.

REKLAMA

„Esu žmogus, kaip ir visi kiti, ir siekiu tam tikro grožio lygio, kurio įkvėpimo semiuosi iš Britney Spears, ir tai niekada nepasikeis, nes mano susižavėjimas ja per pastaruosius du dešimtmečius tik augo.

Britney Spears fanas atliko dvi rinoplastikas, jam buvo įdėti skruostų veido implantai, minkštųjų audinių ir lūpų didinimas bei akių vokų pakėlimas, kad primintų „dideles, gražias Britney akis“, ir tai tik keletas iš jam, atliktų plastinių operacijų.

REKLAMA
REKLAMA

Kas šešis mėnesius Bryanui atliekamos botokso ir užpildų priežiūros procedūros, taip pat kas aštuonias ar dešimt savaičių atliekamos veido ir viso kūno plaukelių šalinimo operacijos.

Dėl to jis sulaukia kritikos ir mano, kad žmonės, kurie darosi plastines operacijas norėdami tapti panašiais į tam tikrus asmenis yra vis dar stigmatizuojami visuomenėje.

Jis pridūrė: „Niekada negalvojau, kad atrodysiu 100 proc. kaip ji. Suprantu savo veidą, simetriją, bruožus. Bendradarbiaudamas su plastikos chirurgais siekiau išsiaiškinti, kokius bruožus būtų galima pakeisti taip, kad jie būtų įkvėpti Britney ir būtų panašūs į ją.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

„Man aišku, kad žmonės to nesupranta. Žmonės gali vadinti mane keistuoliu ar bepročiu, bet manau, kad atvirumas apie tai ką aš darau ir kodėl tai darau, padės panaikinti stigmą.“

Vis dėlto Bryanas mano, kad visuomenė dabar palankiau priima žmones, kurie pastaraisiais metais atvirai kalbėjo apie savo plastines operacijas.

Jis tikisi, kad savo atvirumu padeda mažinti diskriminaciją, tačiau pripažino, kad neigiamų reakcijų vistiek gali sulaukti. „Tai tinka ne visiems ir aš neskatinu visų eiti ir pasidaryti plastinę operaciją, bet skatinu visus būti pozityviais, kad ir kaip jums tai atrodytų.“

REKLAMA

Bryanas ne tik labai žavisi Britney, bet ir kelis kartus yra susitikęs su popžvaigžde. Pirmą kartą tai įvyko, kai jis su šeima atostogavo Maui saloje, Havajuose.

Prisimindamas šį įvykį, jis sakė: „Likimas lėmė, kad nuėjome į nedidelę lauke vykusią mugę. Užėjau į vieną iš nedidelių palapinių, apžiūrinėjau gražius meno kūrinius ir papuošalus, ir akies krašteliu pamačiau, kad kažkas įėjo į palapinę, ir išgirdau švelnų moters balsą su pietietišku akcentu. Prisimenu, kaip pagalvojau: „O, Dieve mano, tai labai panašu į Britney balsą“. 

REKLAMA

Popdievaitės fanas tęsė pasakojimą toliau: “Ji neatrodė taip, kaip muzikiniuose vaizdo klipuose, su minimaliu makiažu, jei apskritai buvo pasidažiusi, bet ji atrodė tokia graži. Kai ji pasisveikino, mano akys iškart nukrypo į jos šypseną, gyvai ji buvo dar nuostabesnė.“

„Aš tikrai turėjau su ja ypatingą pokalbį ir padėkojau jai už tai, kad ji mane įkvėpė ir padėjo atrasti savo tapatybę, taip pat turėjau jai pasakyti, kad man taip patiko jos šypsena, jog odontologai man atliko dantų korekciją, kad jie būtų panašūs į jos“ - atviravo prisiekęs Britney fanas.

„Ji pagyrė, kad mano šypsena yra be galo graži, ir tai buvo labai malonus komplimentas likęs visam gyvenimui. Man susidarė įspūdis, kad Britney yra tikrai malonus ir žemiškas žmogus. Ji – garsiausia moteris planetoje, bet kai ją sutikau – elgėsi ir bendravo labai paprastai“ - žavėjosi savo dievaitės elgesiu Braynas.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų