• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Atrodo, kad Britney Spears trečiadienį socialiniame tinkle paskelbtame įraše, kurį išplatino po to, kai jos motina Lynne paprašė jos atblokuoti ją „Instagram“, skyrė mama neapykantos žodžius.

Atrodo, kad Britney Spears trečiadienį socialiniame tinkle paskelbtame įraše, kurį išplatino po to, kai jos motina Lynne paprašė jos atblokuoti ją „Instagram“, skyrė mama neapykantos žodžius.

REKLAMA

40 metų „Grammy“ laureatė dainininkė, kuri socialiniuose tinkluose turi 41,9 mln. sekėjų, kritiškai atsiliepė apie savo šeimos poziciją, kai ši užsiminė apie jos ligos istoriją, rašo dailymail.co.uk.

„13 metų kas savaitę turėjau susitikti su gydytojais, kad vėl kalbėčiau apie savo praeitį, kuri dar pablogėjo!“ – sakė ji. – „Visa mano šeima, įskaitant brolį, seserį, pusbrolius ir pusseseres, tetas, dėdes ir, velniai griebtų, visa auditorija... buvo arba apsvaigę arba girti!“

Atlikėja sakė, kad jos mama „buvo žmogus, kuris bijojo persikraustyti", arba jos tėvas Jamie Spears ją kur nors iškeldindavo, jei ji su kuo nors nesutikdavo. „Net Amerikoje, laisvoje šalyje!“ – rašė ji.

REKLAMA
REKLAMA

Spears sakė, kad po to, kai tėvas ją vis tiek uždarė „į psichiatrinę", nė vienas žmogus nestojo jos ginti.

Atlikėja tiesiogiai kreipėsi į savo motiną: „Mama, pasiimk savo atsiprašymą ir eik n*****!". Susikišk jį į vieną vietą. Ir visiems gydytojams už tai, kad kvailino mane... Meldžiuosi, kad visi degtumėte pragare! Bučiuokit man užpakalį!“.

REKLAMA

Dainininkė taip pat pridėjo nuotrauką su rašytojos Ritos Mae Brown citata: „Vienas iš raktų į laimę yra bloga atmintis“.

Praėjusią savaitę Britney Spears mama pakomentavo vieną iš ankstesnių jos įrašų apie savo nuoskaudas su šeima, atsiprašė Britney ir paprašė ją atblokuoti.

„Man labai gaila dėl tavo skausmo!“ - sakė ji. „Atsiprašinėju jau daugelį metų! Aš tave labai myliu ir pasiilgau! Prašau atblokuok mane, kad galėčiau pasikalbėti su tavimi asmeniškai! Britney, giliai širdyje tu žinai, kaip aš tave myliu ir pasiilgau! Atsiprašau už viską, kas tave įskaudino!“

REKLAMA
REKLAMA

Anksčiau Britney rašė: „Galiu suprasti, kad mano įrašai, kuriuose skundžiuosi savo praeitimi, gali atrodyti sudėtingi. Turbūt atrodo, kad man nepaprastai sunku viską paleisti... bet tikroji problema yra ta, kad mano šeima iki šiol nuoširdžiai neprisiima jokios atsakomybės ir mintyse tiki, kad nepadarė visiškai nieko blogo.

Jie bent jau galėtų prisiimti atsakomybę už savo veiksmus ir iš tikrųjų pripažinti, kad mane įskaudino. Man tiesiog nuoširdus atsiprašymas padėtų užbaigti viską, bet, tiesą sakant, kiekvieną gyvenimo dieną, net ir po to, kai yra žinoma, ką jie man padarė, jie vis dar elgiasi taip, tarsi tai būtų gerai!“.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Toliau ji teigė, kad šeimos reakcija į jos žodžius rodo, kad jie jos nevertina ir negerbia.

Britney tęsė: „Man tai sunkiausia ir, kad ir kaip juos mylėjau, su tuo tikriausiai niekada negalėsiu susitaikyti. Kai tokiomis akimirkomis rašau žinutes, tiesiog noriu kalbėti iš širdies, nes man nepaprastai sunku, o paskui atsigręžiu atgal ir matau, kiek daug žmonių sako, kad susitaikyčiau su savo praeitimi...

Aš dirbu, kad tapčiau stipresne. Aš parašiau 3 skirtingas savo knygos versijas ir per šį procesą pradėjau terapiją. Ar buvo verta? Nesu tikra... Už naują dieną!“

REKLAMA

Rugpjūtį Lynne pasidalijo nuotrauka, kurioje ji juokiasi su Britney miške, kartu su prierašu, kuriame teigė, kad padarė viską, ką galėjo, kad ją palaikytų, ir vėl prašė susitikti asmeniškai.

Ji rašė: „Britney, visą gyvenimą stengiausi iš visų jėgų palaikyti tavo svajones ir norus! Taip pat iš visų jėgų stengiausi padėti tau išbristi iš sunkumų! Niekada neatsukau ir neatsuksiu tau nugaros! Tavo atsisakymai į nesuskaičiuojamą daugybę kartų, kai skambinau, verčia mane jaustis beviltiškai. Aš išbandžiau viską. Labai tave myliu, bet šis pokalbis skirtas tik tau ir man.“

REKLAMA

Britney šeimyniniame gyvenime viskas klostosi gana dramatiškai, nes praėjusį mėnesį ji sakė, kad jaučiasi taip, tarsi "didžiulė jos dalis būtų mirusi“ dėl įtemptų santykių su paaugliais sūnumis.

Rugsėjo 10 d. socialinėje žiniasklaidoje paskelbtame garso įraše superžvaigždė sakė, kad dabar, kai jų nemato, ji prarado gyvenimo prasmę.

Britney su buvusiu 44 metų vyru Kevinu Federlainu turi bendrus sūnus 17 metų Seanąą Prestoną ir 16 metų Jadeną Jamesą.

 

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų