Birutė Navickaitė išplatino skubų prašymą: ieško pagalbos

Visai neseniai Birutė Navickaitė šventė svarbią dieną – jos ir Petro Gražulio dukrelei suėjo vieneri metai. Gražia akimirka iš gimtadienio šventės moteris pasidalijo ir socialiniuose tinkluose.

25

Vis dėlto daugelis praleido ir kitą svarbią žinią, kurią Birutė paviešino prieš kelias savaites.

(25 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Birutė Navickaitė pasidalijo kadru, kurio nenorėjo paviešinti Gražulis

Pasirodo, kad B. Navickaitė ieško dukrelei itin svarbaus žmogaus.

Socialinio tinklo „Facebook“ asmeninėje paskyroje moteris rašė: „Ieškau auklės Palangoje. Reikėtų prižiūrėti 1 metukų mergaitę. LABAI SKUBIAI.“

Jos įrašas sulaukė beveik 80 reakcijų, o komentatoriai skubėjo pareikšti savo palaikymo bei paraginimo dukrele labiau rūpintis tėvui, P. Gražuliui.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad P. Gražulis savo ir B. Navickaitės dukrelę pirmąjį kartą išvydo tik šį rudenį, o jųdviejų santykiai plačiai nuskambėjo šalyje.

Atvirame interviu 31-erių palangiškė dar anksčiau buvo pripažinusi, kad seimūnas jau pirmą pažinties dieną pradėjo meilintis ir sakyti gražius žodžius, visgi, pirmojo bučinio teko palaukti netgi savaitę.

„Jis iš pradžių pasirodė džentelmeniškas, nepuolė prie manęs. Jis nepaleido manęs, bet pirmą naktį kai pas mane miegojo net nepabučiavo. Kitą dieną jis atėjo su gėlėmis į darbą, per visą J. Basanavičiaus gatvę nešinas didele puokšte rožių. Pradėjo rodyti dėmesį, daug rašyti žinučių nuo ryto iki vakaro. Buvo dėmesys, gėlės, komplimentai, kelionės tokios netolimos į pirtį, kelis sykius į Latviją važiavome, Karklėje buvome ne vieną kartą sodyboje“, – tąkart atskleidė Birutė.

Vis dėl to vėliau jų moteris tikino, kad Gražulis netgi skatino ją vaikelio atsisakyti, pasidaryti abortą, mat su moterimi nenorėjo rimtų, ilgalaikių santykių.


Rašyti komentarą...
L
Lina-vaivai
2019-04-11 10:49:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
jei ji nenoretu, tai niekas ir nerasytu. Juk ji pati cia lenda - super zvaigzde, net slykstu
Atsakyti
-7

J
Janina
2019-04-11 14:04:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai įvyko stebuklas eilinė ,,mergaitė'' pagimdė dukrą, visos moterys gimdo ir nėra pasaulyje stebuklų. Kas čia tokie per stebuklai ,kad reikia taip publikuoti.
Atsakyti
-5

M
Močiutė
2019-04-11 22:55:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
P. Birute, man nerūpi kaip ten tau su tuo Petru, bet pati paitrauki iš viešumos dėl savo dukrytės. Juk jai reikės eiti į mokyklą, vaikai negailestingi. Pagalvoki apie savo dukrą. Sėkmės
Atsakyti
-8

SKAITYTI KOMENTARUS (80)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų