REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
14
Birutė Navickaitė pakrikštijo dukrą (nuotr. facebook.com)

Seimo nario Petro Gražulio dukrą auginanti Birutė Navickaitė neslėpė, kad jau kuris laikas nebendrauja su vaikelio tėčiu. Pasak moters, ji net dukrelei Monikai stengiasi kuo mažiau užsiminti apie jį. 

14

Seimo nario Petro Gražulio dukrą auginanti Birutė Navickaitė neslėpė, kad jau kuris laikas nebendrauja su vaikelio tėčiu. Pasak moters, ji net dukrelei Monikai stengiasi kuo mažiau užsiminti apie jį. 

REKLAMA

Naujienų portalui tv3.lt B. Navickaitė pasakojo, jog pastaruoju metu visai nebendrauja su P. Gražuliu, todėl ir apie tai, jog vyras buvo užsikrėtęs koronavirusu – sužinojo iš žiniasklaidos.

Dar visai neseniai žiniasklaidoje pasirodė žinia, jog P. Gražulis buvo užsikrėtęs koronavirusu. „Aš su juo nesusitinku jau beveik pusę metų. Pamatau nebent kartais per atstumą, kai jis būna su dukryte. Nelabai turiu ką apie jį pasakyti. Apie tai, jog užsikrėtė koronavirusu, sužinojau iš žiniasklaidos. Lai būna užsidaręs ir kuo ilgiau – tuo geriau. Nors ir metus. Mergytę jis lankydavo kas mėnesį, o gal ir du. Tai menkas nuostolis. Aš jam užuojautos tikrai nejaučiu“, – kalbėjo pašnekovė.

Tiesa, jųdviejų dukrelė Monika taip pat daug neklausinėja apie tėtį: „Aš jai nieko nebepasakoju ir nesistengiu priminti tėčio, kaip būdavo anksčiau. Tai darau dėl tarpusavio nesutarimų su juo.“

REKLAMA
REKLAMA

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad dar visai neseniai rašėme apie P. Gražulio ir B. Navickaitės dukrelės krikštynas, kurių metu taip pat nebuvo apsieita ir be konfliktų.

REKLAMA

Birutė ir Petras savo dukrelę Moniką pakrikštijo liepos 20-ąją. Pasak moters, net šventės diena neapsiėjo be nesutarimų: „Dabar gal mėnesį nebuvo pas dukrelę. Nuo krikštynų, per kurias irgi rėkė. Dabar pati pakviečiau, bet dar už tai buvau smarkiai aprėkta. Toks jausmas, kad jis užmiršo kaip kalbėti. Gal jis ruošiasi dainuoti ir lavina balsą? Kaip bebūtų, stengiuosi su juo nesusitikti. Perduodu ir pasiimu dukrelę per auklę. Turiu gerą ir supratingą auklę. Susitvarkome.“

REKLAMA
REKLAMA

Paklausta, kokia gi gali būti priežastis, kodėl P. Gražulis bendrauja pakeltu tonu, Birutė tikino, kad nežino: „Priežasties nežinau, bet niekada bent ant manęs nešaukdavo taip. Gal kažkas nesiseka, gal kokios bėdos. Aš jam į dūšią neįlįsiu. Jeigu ir paklausčiau, tuomet tikrai nepasakytų. Sakė, kad dėl mano interviu, bet jis jau rėkė ir prieš tai. Net į krikštynas pakviesti jo reikėjo ieškoti per draugus, kad atsilieptų. Buvau prašiusi, kad paorganizuotų vaiko šventę. Nedarė nieko... Ieškojau jo per pusę pasaulio, kai jau viską buvau paruošusi.“

Palangoje gyvenanti moteris sakė, jog Petras skaičiuoja kiekvieną pinigą, todėl vykti iš Vilniaus į Palangą jam nėra pigu: „Tai jam neapsimoka, tai skaičiuoja, kiek jam kelionė kainuos, tai dar kas nors. Žmogus yra cento vergas ir kitaip nebus. Kiek man kainuoja, tai aš neskaičiuoju. Man vaikučiui nieko negaila. Aš nebekviesiu jo į jokias šventes, į niekur. Net ir į vaiko šventes... Tėtis, kuris per šventę staugia – mums nereikalingas. Jis gali lankyti, jam nėra draudžiama, bet vaiko švenčių gadinti aš daugiau neleisiu. Žmonės nesikeičia. Nepasikeis ir jis... Bet susitvardyti kartais yra labai reikalinga ir naudinga. To jam ir palinkėčiau.“

Ko ta barakuda nerimsta? Norėjo būt ponia per aną galą bet nepavyko
Moterys,kaip jums negeda,jauna mergina,Petras puikus vyras,gražus protingas kovojantis už Lietuvą,apsuko jaunai merginai galva ,aišku sunku jai dukrytei nenori padėti,nors nuotraukoje labai graži mergytė į Petrą panaši tiesiog angelas,būtų pačiam gražiau ir sveikiau jai bendrautų su dukrytė,sėkmės Birutėi ir jos dukrelei manau Petras ne toks nepaliks savo dukros likimo valiai,sėkmės ir jam ir jo darbe.
Dėmesio stoka, moterytei
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
rekomenduojame
  • Lengvi patiekalai su kalakutiena


TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų