Bieberio ir jo mylimosios vestuvės jau kelia nepasitenkinimą: atskleidė, kas erzina labiausiai

Praėjusiais metais slapta žiedus sumainę dainininkas Justinas Bieberis ir jo mylimoji manekenė Hailey Baldwin jau netrukus iškels įspūdingas vestuves, kurių nepraleis ir ryškiausi užsienio pramogų pasaulio atstovai.

6

Deja, kol vieni svajotų atsidurti jų vestuvėse, kiti smarkiai dėl to išgyvena ir vadina didžiausiu košmaru.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Bieberio ir jo mylimosios vestuvės jau kelia nepasitenkinimą: atskleidė, kas erzina labiausiai

Kaip praneša užsienio žiniasklaida, J. Bieberio ir H. Baldwin vestuvės turėtų už kelių dienų įvykti Pietų Karolinoje, įspūdingame „Montage Palmetto Bluff“ viešbutyje. Būtent čia pora buvo pastebėta besilankanti rugpjūčio pradžioje.

Dėl šių iškilmių, kai kurios viešbučio teritorijos jau dabar yra uždaromos – į jas patekti nebegali kiti viešbučio svečiai. O kadangi visi apie tai informuojami tik paskutinę sekundę, daugeliui tai kelia didžiulį nepasitenkinimą. 

Sunku patikėti, tačiau kiti šio prabangaus viešbučio lankytojai nebegalės naudotis SPA, baiseinu ir netgi vienu iš viešbutyje įsikūrusių restoranų. 

Teigiama, kad svečiai yra įpykę ir prašo grąžinti jiems pinigus, suteikti nemokamą maistą ir kitaip atpirkti šiuos nemalonumus. 

Anot portalo cosmopolitan.com, Justinas su Hailey planuoja surengti didelę ceremoniją, kurioje dalyvautų jų artimi draugai bei šeimos nariai. Ir nors jų vestuvės buvo atidėtos jau kelis kartus dėl Justino psichinės sveikatos, dabar teigiama, kad jis jaučiasi kur kas geriau.

Naujienų ir pramogų portalas tv3.lt primena, kad šią žiemą Hailey Baldwin apie santuoką kalbėjo taip, lyg būtų buvusi priversta susituokti. Prieš tai ji neturėjo rimtų santykių, tačiau dabar, nors ir atrodo laiminga, ne vieną kartą yra minėjusi, kad santuokoje gyventi jai yra baisu ir sunku.

Kalbėdama su Kendall Jenner viename radijo šou, modelis Hailey dar kartą prakalbo apie tai, kad susituokusi jaučiasi keistai.

„Tai tikrai labai baisu, būti tokiai jaunai ir jau susituokusiai. Tai baisu, tačiau tai yra žmogus, kurį buvau įsimylėjusi tiek daug metų“, – sakė ji.

Baldwin taip pat pridūrė, kad kol nepasirašė vedybinių dokumentų, neįsivaizdavo, ką reiškia būti susituokusiai ir pasižadėti mylėti iki gyvenimo galo, tačiau tik tai padariusi suprato.

„Buvau kūdikis, neturėjau daug patirties, o dabar esu susituokusi“, – sakė ji.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų