Besilaukianti I. Žuolytė nestato savęs į mitybos rėmus: „Turėčiau rodyti pavyzdį, tačiau taip tikrai nėra“

Žavioji trenerė Inga Žuolytė kartu su mylimuoju Adomu jau daugiau nei 7 mėnesius su puse laukia vienos gražiausių gyvenimo akimirkų – vaikelio gimimo.

98

Žinoma moteris ir toliau išlieka aktyvi, leidžiasi į keliones, mėgaujasi pačiu skaniausiu maistu bei su naujienų portalo tv3.lt skaitytojais dalijasi patarimais, kaip išsirinkti pačius tinkamiausius drabužius nėštumo laikotarpiu.

(98 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Besilaukianti I. Žuolytė vaikeliui jau sugalvojo vardą: prabilo apie pasikeitusį gyvenimą

- Puikiai atrodote! Ar taip ir jaučiatės?

- Manau, kad jaunai visuomet viskas yra lengviau. Pastoti tikrai nebuvo skubotas ir kvailas sprendimas. Šiuo metu man viskas tikrai labai gerai (šypsosi).

- Savo gerbėjams dažnai parodote vis naują suknelę. Kaip jas renkatės, kol esate nėščia?

- Arba suknelė turi būti aptempta ir gražiai pabrėžianti pilvuką, arba laisva. Bet kuriuo atveju, suknelės – visais atvejais tinkantis drabužis. Realiai niekuomet neturėjau tiek suknelių, kiek jų turiu dabar. Kitų rūbų šią vasarą nė nepirkau.

- Tikitės jas dėvėti ir kitais metais?

- Taip, specialiai rinkausi tokias, kurios tiktų man ir dabar, ir ateityje. Iki nėštumo dėvėjau S dydžio drabužius, taip ir dabar sukneles rinkausi tokias pat – paprasčiausiai laisvesnes.

- Kitaip nei kitos nėščiosios, jūs ir toliau gyvenate aktyviai, vykstate į keliones. Kaip sekasi jose?

- Nėštumas tikrai nėra liga, todėl stengiuosi savęs šia mintimi neapkrauti. Žinoma, viskas proto ribose – reikia nepersitempti.

O su kelionėmis viskas gerai – nevažiuojame į labai tolimas šalis. Jei kelionė automobiliu, tai nesukelia diskomforto, nes visuomet sėdynės padėtį galima keisti ir bus patogu.

Tačiau praėjusį savaitgalį mes keliavome į kruizinę kelionę. Čia jau ne nėštumo įtaka, o jūros liga – vieni ją turi, o kitiems ji gali išsivystyti kelionės metu. Kadangi tikrai jaučiau tą lingavimą, supratau, kad į kitą tokią kelionę jau nevykčiau.

- Esate minėjusi, kad sulaukiate daug patarimų iš savo soc. tinklų sekėjų. O kaip artimieji? Galbūt jais dalijasi ir jūsų mama?

- Nieko mamos neklausiau. Tai ir yra juokinga – socialinėje erdvėje sulaukiu tiek patarimų, o tuo tarpu mama visiškai į šį reikalą nesikiša. Jos tik pasiteiravau, ar nereikėtų nusipirkti kokios knygos apie nėštumą – ši atsakė, kad neapsikraučiau, nes viską sužinosiu eigoje.

REKLAMA

Taip ir yra – kai tėvai mus prieš 20-30 metų gimdė, jokios informacijos per daug nebuvo, o augome sveiki, gražūs ir laimingi. Todėl džiaugiuosi, kad mano mama ir artimieji manęs neapkrauna, bet, deja, tai daro kiti.

- Ar tokiems patarėjams atrašote, leidžiatės su jais į diskusijas?

- Turiu pripažinti, kad pati save pagaunu į žinutes atrašinėjančią gan piktai ir sarkastiškai, nes turbūt ir mano kantrybė turi tam tikras ribas. Esu žmogus ir negaliu visada šypsotis, būti mandagi, kai tie kvaili klausimai ir patarimai mane visiškai „daveda“.

Anksčiau nė neatrašydavau, o dabar jei manęs klausia kvailo klausimo, man norisi lygiai taip pat pašaipiai kažką atsakyti. Tai tikrai nėra gerai ir galbūt nė neturėčiau taip elgtis, bet iš tiesų kartais tiesiog nebegaliu.

- O kaip su mityba? Ar leidžiate sau mėgautis tuo, apie ką svajojate?

- Gėda prisipažinti – kadangi dirbu su mityba, esu trenerė, visiems turėčiau rodyti pavyzdį, tačiau šiuo atveju tikrai taip nėra. Esu atsipalaidavusi ir sau leidžiu absoliučiai viskuo mėgautis. Sakau, kad iš bendro po nėštumo priaugto svorio, kokie 4-5 kilogramai bus tikrai ne nuo vaiko, o nuo maisto ir netaisyklingos mitybos.

Bet aš visiškai savęs dėl to negraužiu. Paskutiniai 5 mano gyvenimo metai buvo nuolatinis apytiksliai 15 kilogramų metimas ir priaugimas, todėl puikiai žinau, kad su maitinimu tas svoris greit nukris, o taip pat vėl grįšiu prie normalios mitybos. Tiesiog viskas priklauso nuo to, kiek pastangų įdėsiu. O šiam laikotarpiui, kadangi maistas yra tas vienas iš likusių džiaugsmų – nes nėštumas yra pateisinimas viskam – aš tuo tiesiog naudojuosi (juokiasi).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų