Beata Nicholson atsisakė to, be ko dažnas lietuvis neįsivaizduoja nė dienos

Garsi laidų vedėja ir kulinarinių knygų rašytoja Beata Nicholson ryžosi keisti gyvenimo būdą. Moteris suprato, kad jos didžiausias priešas – automobilis.

27

Dažnas lietuvis neįsivaizduoja be jo nė dienos, todėl toks Beatos žingsnis išties kelia susižavėjimą. Moteris, kaip ir daugelis kitų žmonių priėmė iššūkį gyventi sveikiau.

(27 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Beata Nicholson keičia gyvenimo būdą - atsisakė automobilio

Savo socialiniame tinkle „Facebook“ B. Nicholson pasidalino įkvepiančia žinute:

Vat ėmiau ir atlikau aš tą geros savijautos testą. Ir skandalas!!! Nors save laikau ir gerai išsimiegančia, ir subalansuotai valgančia (neskaičiuokime tų ledų ir sausainukų bei vieno kito deserto, na, ir vyno taurės, kuri būna kartais pakelta su draugėm).

Žodžiu, supratau, kad mano bėda – automobilis, tai pagalvojau ir spyriau sau į minkštąją – kartu su kitais aš priimsiu iššūkį, ir ne bet kokį, o tą, kuris ragina daugiau vaikščioti. Žingsniamatį turiu nuo Kalėdų, labai man patinka, tik va bėda, ne visada tuos 10 tūkstančių žingsnių surenku, tai nuo šiandien priimu iššūkį ir vysiuos tuos tūkstančius (šiandien ėjau i kirpyklą pėsčiomis vien dėl to, o ne su automobiliu...) O kaip jūs norėtumėt save patobulinti?


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų