Beata atidarė „Išsipildymo akijos 2012“ atvirų durų dienas vaikų globos namuose

Kol dešimtys muzikos, šokio ir teatro žvaigždžių ruošiasi didžiausios TV3 televizijos ir SEB banko organizuojamos socialinės iniciatyvos Lietuvoje „Išsipildymo akcija 2012“ paramos koncertui, kuris tiesioginiame televizijos eteryje – gruodžio 15-ąją 19.00 val. – mylima TV3 laidos „Beatos virtuvė“ vedėja ir knygų autorė Beata Nicholson davė startą dar vienai „Išsipildymo akcijos 2012“ tradicijai – atvirų durų dienoms vaikų globos namuose visoje Lietuvoje.

„Dėmesys nieko nekainuoja – nors sena tiesa, tarytum ją vis pamirštam... Artėjant gražiausioms metų šventėms – Kūčioms ir Šv. Kalėdoms – kviečiu aplankyti tarp mūsų visų gyvenančius mažuosius vaikų globos namų auklėtinius. Jiems didžiausios dovanos – mūsų dėmesys, šilta šypsena, tikėjimas, kurį galime suteikti. Būkime stipresni už juos, įkvėpkime, dalinkimės gerumu“, – parodyti savo dėmesį vaikų globos namų auklėtiniams kviečia B. Nicholson.

Vakar, trečiadienį, B. Nicholson kartu su „Chocolate Naive“ manufaktūrininku Domantu Užpaliu apsilankė Molėtų vaikų savarankiško gyvenimo namuose. Ten kartu su būriu vaikų šokolado įkvėpti Beata, Domas ir būrys mažųjų globotinių gamino „Beatos karštą šokoladą“, kalbėjo apie papūgą ir fotografavosi atminimų albumams.

Atvirų durų dienos vaikų globos namuose vyks visoje Lietuvoje gruodžio mėnesį. Vaikai ruošiasi priimti geros valios žmones ir tiki, kad šiemet Kalėdos bus šviesesnės. Dovanų jie nelaukia – didžiausia dovana gali tapti nauja draugystė, užsimezgęs pokalbis ar prisilietimas. Vyresnieji globotiniai ypatingai laukia moksleivių ir universitetų studentų – jaunimas noriai ieško bendraminčių ir palaikymo, nori bendrauti.

REKLAMA

Kur ir kada jūsų laukia „Išsipildymo akcijos 2012“ globotiniai, galite sužinoti TV3 televizijos interneto svetainėje štai čia: http://www.tv3.lt/content/blogcategory/897/977/.

Geros valios žmonių dėka „Išsipildymo akcijos 2012“ globotiniams jau suaukota daugiau nei 211 tūkst. litų. Šiųmetės, dešimtosios, „Išsipildymo akcijos 2012“ tikslai yra sunkių ligoniukų gydymas ir globos namuose augančių vaikučių sveikatinimas, lavinimas ir jų buities gerinimas.

Aukoti galima tradiciniais būdais: skambinant ir rašant SMS su žodžiu VAIKAMS trumpaisiais numeriais 1890 (auka 2 litai), 1891 (auka 5 litai) ir 1892 (auka 10 litų), taip pat internete www.aukok.lt – kur be papildomų mokesčių aukoti gali ir užsienyje gyvenantys lietuviai – arba pervedant pinigus į „Išsipildymo akcijos 2012“ administruojančio fondo „Vienybė“ sąskaitą (visuose bankuose esančios sąskaitos nurodytos čia: http://www.tv3.lt/content/blogcategory/172/542/) – auka neribojama. Visi ryšio operatoriai, taip pat ir bankai, yra atsisakę administravimo mokesčio, tad kiekvienas geros valios žmogaus ar įmonės paaukotas litas ir centas nukeliaus į akcijos fondą. Visą aukojimą „Išsipildymo akcijai 2012“ prižiūri audito kompanija „Grant Thornton Rimess“.

„Išsipildymo akcija 2012“ – šiemet jubiliejinė, dešimtoji!

 

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų