Savo poziciją jis išsakė socialiniame tinkle.
Feisbuke vyras rašė: „Koncertuočiau net ir nemokamai. Ar arenoje, ar po berželiu. Dieve, kaip pasiilgau koncertų.
Parduotuvės, prekybos centrai, visokie kitokie centriukai jau atvėrę kurį laiką duris. Socialiniai tinklai knibžda foto ir video, kur tos vietos prikimštos žmonių. Neprasibrausi. O kultūros renginių vis dar neleidžia. Aš pasvarsčiau. Kas pavojingiau – nueiti į parduotuvę ar nueiti į teatrą, koncertą.
Parduotuvėje per dieną apsilanko tūkstančiai skirtingų žmonių. Jie liečia produktus rankomis, stumia vežimėlius, atsiskaitydami veda pin kodus. O dar kasininkės, kitas personalas. Po to visko dezinfekuoti ir išvalyti neįmanoma. Ir vėl nauja diena, ir nauji tūkstančiai. Į teatrą ar koncertą bilietą perka dažniausiai internetu.
Renginiai vyksta vieną kartą per dieną. Vienas žmogus užima vieną kėdę, kurią čiupinėja nesiliesdamas su kitais. Atstumas tarp aktorių ir žiūrovų toks, kad užsikrėsti neįmanoma niekaip. Po renginio salę galima dezinfekuoti, o ir iki kito renginio praeina mažiausiai para laiko. Stebėti renginius su kauke – irgi ne bėda.
Aišku, yra argumentas, kad parduotuvė yra būtinas reikalas, o teatras – ne. Bet ar tikrai menas mažiau svarbus nei visokie papuošalai, grožio salonai ir puodai? Niekas iš mūsų nežino, kaip šitoje situacijoje elgtis yra teisinga. Nežino nei Stano, nei Veryga, nes dar niekada nebuvome šitoje situacijoje. Todėl nieko neteisiu ir nekaltinu, bet atkreipiu dėmesį. Galbūt jau metas?“
Tiesa, visai neseniai naujienų portalas tv3.lt išplatino straipsnį apie galimą karantino švelninimą.
Planuojama, kad nuo birželio 1-osios galėtų būti leidžiami renginiai iki 300 dalyvių atvirose erdvėse.
Dalyvių skaičių ketinama palaipsniui didinti. Tačiau, kaip antradienį žurnalistams sakė sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga kalbama apie renginius, kuriuose galėtų dalyvauti šimtai, o ne tūkstančiai žmonių. Taip pat planuojama, kad uždarose erdvėse galėtų būti leidžiami renginiai, kuriuose dalyvautų iki 100 žmonių.