Bastys prabilo apie meilę: „Linkiu visiems nebijoti žengti drąsesnių žingsnių“

Prasidėjus vasarai atlikėjas Deividas Bastys savo klausytojus ir vėl džiugina melodinga bei nuotaikinga daina ir pajūryje gerai žinomo fotografo A. Vengalio daryta fotosesija, rašoma pranešime spaudai.

11

„Manau, kad atlikėjas negali išleisti vieną dainą per metus ir norėti būti paklausus. Norint, kad tavęs klausytojai nepamirštų, reikia dažnai apie save priminti, dirbti bei kurti naujas dainas, investuoti į sceninį įvaizdį, todėl stengiuosi taip ir daryti. Turiu planų jau rudenį išleisti naują savo dainų albumą, į kurį, žinoma, pateks ir šis naujausias kūrinys“, – atvirauja Deividas.

(11 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Bastys prabilo apie meilę: „Linkiu visiems nebijoti žengti drąsesnių žingsnių“

„Ši daina – apie tai, jog kartais net ilgai būdami kartu, negalime suprasti, ar jausmai tikri. Dažnai poros, praleidusios kartu keletą metų, pasuka skirtingais keliais, nes, pasirodo, juos jungė ne meilė, o tiesiog pripratimas. Manau, jei nėra meilės – kartu būti beprasmiška, todėl geriau vienas kitam pasakyti: „Jei nemyli – tai palik mane“. Linkiu visiems nebijoti žengti drąsesnių žingsnių gyvenime ir meilė pati jus suras!“ – optimistiškai savo mintimis dalijasi Deividas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų