Barselonoje su brangiu žiedu pasirodžiusi I. Shayk pakurstė kalbas apie vestuves

 Rusijos supermodelis ir buvusi vieno geriausių pasaulio futbolininkų Christiano Ronaldo žmona Irina Shayk pasirodė Barselonoje vykusio „Pronovians“ prekės ženklo nuotakų madų šou. Gražuolės ranką puošė žiedas su smaragdu, o užsienio spaudoje netruko pasirodyti spėjimų, jog tai sužadėtuvių žiedas nuo aktoriaus Bradley Cooperio, su kuriuo rusė susitikinėja nuo 2015 m. pavasario.

Pora 2017 m. kovą susilaukė dukros. Nors garsiausia renginio viešnia vestuvinės suknelės taip ir neapsivilko, I. Shayk išreiškė savo simpatijas katalonų dizainerių kurtoms vestuvinėms suknelėms. „Šio prekės ženklo suknelės užima ypatingą vietą mano širdyje. Esu sujaudinta dėl šio renginio“, – džiaugėsi I. Shayk.

(15 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Barselonoje su brangiu žiedu pasirodžiusi I.Shayk pakurstė kalbas apie vestuves

Ji taip pat išreiškė savo džiaugsmą dėl Pasaulio futbolo čempionato, kuris šią vasarą vyks Rusijoje.

„Dideli renginiai visada sutraukia daug dėmesio ir esu įsitikinusi, jog Rusija viską atliks labai gerai. Rusija turės ne tik puikius stadionus, bet ir viešbučius. Ne veltui mūsų žmonės yra laikomi vienais dosniausių ir geriausių, čia pasitiksime svečius atvertomis durimis ir širdimis“, – čempionato sėkme neabejoja gražuolė.

(18 nuotr.)
FOTOGALERIJA. NUOTRAUKOS: seksualiosios manekenės Irinos Shayk nuotraukos


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų