Fanai nustėro, kuomet neseniai gimdžiusi I. Shayk parodė pasikeitusią figūrą

Vos prieš tris mėnesius pagimdžiusi manekenė Irina Shayk (31) jau kibo į darbus. Vėl susigražinusi tobulas formas ir atrodydama taip, tarsi niekuomet nebūtų gimdžiusi, moteris dėvėdama tik apatinį trikotažą pozuoja fotosesijose.

8

Gerbėjai stebisi I. Shayk darbštumu. Vos pasidalijusi nuotrauka iš fotosesijos užkulisių, po kelių minučių buvo pastebėta vaikštinėjanti su dukrele Lea de Seine. Mažylę įsodinusi į nešyklę, ant pečių užsidėjo ir kuprinę. Patogiai apsirengusi podiumo žvaigždė švytėjo puikia energija ir mėgavosi Los Anželo oru.

(8 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Fanai nustėro, kuomet neseniai gimdžiusi I. Shayk parodė pasikeitusią figūrą

Aktoriaus Bradley Cooperio širdies draugė jau bent dešimt metų yra vertinama kaip viena dailiausių podiumo žvaigždžių. Akivaizdu, kad savo titulo išsižadėti ji nežada. Išvydę naujausią moters nuotrauką gerbėjai negailėjo komplimentų.

„Tik įsivaizduokite, ji neseniai pagimdė vaikelį. Šis kūnas... Nuostabu“, – rašė vienas.

„Negaliu patikėti, kad ji turi vaiką“, – sakė kitas.

Primename, kad romantiški I. Shayk ir B. Cooperio santykiai tęsiasi jau keletą metų. Prieš tris mėnesius pora susilaukė dukrelės Lea de Seine. Prieš tai modelis ilgus metus susitikinėjo su futbolininku Cristiano Ronaldo, tačiau 2015 metais jų keliai išsiskyrė.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų