B. Nicholson dienai pakeitė profesiją: įprasta manyti, kad kontrolieriai – siaubūnai

„Įprasta manyti, kad kontrolieriai – kažkokie siaubūnai, tik ir taikosi čiupti kokį be bilieto važiuojantį zuikį ir įkrėsti jam pylos. Tačiau iš tiesų kontrolieriaus profesija labai reikalinga, nes kas gi daugiau palaikys tvarką ir privers visus paisyti taisyklių?“ – jau šį, antradienio, vakarą 19.50 val. TV3 vasaros laidos „Žiūrėk! Geras!“ žiūrovams kalbės TV3 laidos „Beatos virtuvė“ vedėja kulinarė Beata Nicholson.

Drąsiai priėmusi laidos kūrėjų iššūkį tapti keleivių kontroliere, B. Nicholson prisimins, kad vos prieš keletą dienų mieste pastebėjusi kontrolės autobusiuką svarstė, koks tai darbas. „Pagalvojau, pagalvojau, ir štai – iškart gavau progą išbandyti jį savo kailiu!“ – netikėtu pasiūlymu eteryje džiaugsis moteris.

B. Nicholson troleibusų parke naujųjų bendradarbių buvo sutikta su duona ir druska, tačiau ir pati neliko skolinga. Garsi moteris nebūtų kulinarė, jei nepavaišintų savo naujųjų kolegų ką tik iškeptais keksiukais su agrastais. Beje, šie saldumynai taps netradicine zuikių auklėjimo priemone – vietoje baudos be bilieto važiavę keleiviai gaus keksiuką tiesiai iš TV3 žvaigždės rankų.

REKLAMA

„Viriau plovą pagal jūsų receptą, puikiai pavyko. Ir jūsų laida man labai patinka“, – naujajai kolegei prisipažins keleivių kontrolierius. „Mano laida naujajame TV3 sezone turi būti iššūkis ne tik man. Ir žiūrovams tai turi būti naujiena. Nuo šiol mažiau laiko būsiu savo virtuvėje. Mano virtuvė bus visa Lietuva. Vyksiu daug kur, bendrausiu su žmonėmis ir, žinoma, gaminsiu,“ – atsinaujinusios laidos „Beatos virtuvė“ užkulisius kolegoms praskleis B. Nicholson.

Kiek zuikių pagaus žinoma kulinarė? Kaip reaguos be bilietų važiavę keleiviai, vietoje baudos pavaišinti kiškio pyragu? Intriguojantys atsakymai ir linksmiausi namų vaizdeliai – jau šį antradienį 19.50 val. TV3 laidoje „Žiūrėk! Geras!“ su Džiugu Siaurusaičiu ir Dileta Meškaite.  


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų