• 7bet Banner

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Verslininkai Ineta ir Ąžuolas Žvaguliai neseniai pranešė besiruošiantys vestuvėms. Dešimtus metus civilinėje santuokoje skaičiuojanti pora gegužės 23-ąją amžiną meilę prisieks prieš Dievą. Sutuoktiniai jau išsirinko, kokiais vestuviniais žiedais papuoš savo rankas.

Verslininkai Ineta ir Ąžuolas Žvaguliai neseniai pranešė besiruošiantys vestuvėms. Dešimtus metus civilinėje santuokoje skaičiuojanti pora gegužės 23-ąją amžiną meilę prisieks prieš Dievą. Sutuoktiniai jau išsirinko, kokiais vestuviniais žiedais papuoš savo rankas.

REKLAMA

Vienas iš tinklalaidės „Žvaguliai tuokiasi“ epizodas buvo skirtas vestuvinių žiedų paieškoms. Jaunieji kartu su juvelyrinių dirbinių salono atstove Diana Novikovaite aptarė dažniausiai jaunavedžiams kylančius klausimus.

Prisiminė sužadėtuvių žiedo istoriją

Laidos pradžioje Ineta ir Ąžuolas prakalbo apie savo sužadėtuvių žiedus. Moteris paprašė vyro atskleisti, kaip jis tąkart išrinko jai šį žiedą.

„Su broliu Ryčiu nuvažiavome į „Gariūnus“. Ne ne, juokauju, – juokėsi Ą. Žvagulis. – Iš tikrųjų nuvykome į senamiestį. Žiedą rinkau pagal klasiką, nes man patinka dalykai, kurie nesensta. Išrinkau žiedą su deimantu.“

Ąžuolas prasitarė, kad iš pradžių turėjo visai kitokį įsivaizdavimą, kokio žiedo norėtų. Tiesa, greitai jo norai subliuško.

„Mano senelis yra juvelyras, teta irgi mokosi juvelyrikos. Buvau davęs užduotį pagaminti žiedą su ąžuolu, derinant medieną su metalu. Bet man pasakė, kad tai nėra amžinas dalykas, nes mediena išsikraipo. Tačiau dabar man jau nebereikia tokių pribumbasų, norisi paprasčiau. Brylikus pamiršk, nereikia“, – juokdamasis į žmoną kreipėsi jis.

Ineta gyrė Ąžuolą ir džiaugėsi, kad vyras išrinko labai gerą sužadėtuvių žiedą. Ji teigė nenorinti jo nusiimti, tad ketinanti derinti prie vestuvinio žiedo.

„Sužadėtuvių žiedas yra balto aukso, viskas su juo gerai, tad noriu ir toliau nešioti. Jei derintume su šampanine spalva, tai jos kaip ir nesiskirtų. Nešiočiau ant abiejų rankų atskirai“, – tikino moteris.

REKLAMA
REKLAMA

Išgirdo daug vertingų patarimų

Ą. Žvagulis atskleidė, kad žiedą nešioja ant kairės rankos piršto. Pasiteiravus, ar daug žmonių taip daro, juvelyrikos ekspertė D. Novikovaitė teigia, kad klientų pasirinkimai – labai įvairūs.

REKLAMA

„Pabaltijo kraštuose ir Rytų Europoje labiau nešiodavo ant dešinės, o vakaruose – labiau ant kairės. Žiedo nešiojimas ant kairės rankos bevardžio piršto atsirado dar prieš kelis tūkstančius metų, kai Senovės Egipte buvo tikima, kad kraujagyslė vingiuoja ties pirštu, kuris susisieja tiesiai su širdimi. Šiai dienai klientai renkasi įvairiai“, – teigė specialistė.

Ineta ir Ąžuolas domėjosi, kaip laikui bėgant keitėsi vestuvinių žiedų tendencijos. D. Novikovaitė teigia, kad pokyčių žmonių pasirinkimuose išties yra.

REKLAMA
REKLAMA

„1990-aisiais buvo populiaresni labiau gaubtos formos žiedai. Tuo tarpu 2000-2010 m. žmonės labiau ieškojo pompastikos, unikalesnių dizainų. Dabar vėl linkstama prie klasikos, minimalizmo, arba atvirkščiai – ieškoma grubių faktūrų, reljefų“, – pasakojo D. Novikovaitė.

Ą. Žvaguliui pasidomėjus, kaip nepadaryti klaidos renkantis vestuvinius žiedus, juvelyrikos ekspertė akcentavo, kad svarbiausia – per daug savęs neapriboti.

„Jeigu žmonės labai mėtosi, nori kažko įdomaus, bet bijo, kad po kažkiek metų atsibos, gal visgi reikėtų apsvarstyti klasikinį variantą. Jeigu šiai dienai nėra aišku, ar norisi žiedo su briliantais, galbūt palikti tą klausimą atvirą, gal ateityje bus galima jį papildyti. Nereikia apriboti savęs, kad būtinai šiai dienai reikia išsirinkti tinkamiausią variantą“, – aiškino ji.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ineta ir Ąžuolas Žvaguliai išsirinko vestuvinius žiedus

Tinklalaidės metu Ineta ir Ąžuolas matavosi įvairių spalvų, formų ir dydžių žiedus. Galiausiai jaunavedžiai priėmė sprendimą, kad puošis šampaninio aukso spalvos žiedais.

„Kalbant apie biudžetą, čia yra toks viduriukas. Tai yra klasika, finansiškai palankiausias pasirinkimas. Nepavadinčiau to biudžetiniu, nes tai vis tiek yra investicija. Bet finansiškai palankiau nei rinktis deimantinę juostelę.

Žiedų kaina priklauso nuo svorio, pločio, dydžių. Klasikinį, pradedant nuo siauriausių, galima įsigyti ir už 250 eurų. Jei be jokių inkrustacijų, bet platesnis, didesnis, tai gali siekti ir 1000 eurų. Tai skaičiuojama labai individualiai“, – sakė juvelyrikos ekspertė.

REKLAMA

Ą. Žvagulis pasiteiravo juvelyrinių dirbinių salono atstovės, kiek laiko žmonės įprastai užtrunka rinkdamiesi vestuvinius žiedus. D. Novikovaitė atskleidė, kad juodu su Ineta tai padarė gana greitai.

„Kartais žmonės konsultacijos metu praleidžia apie valandą, o po to sugrįžta dar kartą. Kartais poros labai stengiasi surasti vieningą sprendimą. Tačiau kai kurios duoda sau laisvės ir labiau renkasi individualiai, tad ir greičiau išsirenka“, – kalbėjo laidos viešnia.

Visą tinklalaidę žiūrėkite čia: 

REKLAMA
Išmokykit tėvą ir uošvį bent viešai nesikeikti socialinių paslaugų verslinininkai. Žiedas neįdomu. Net neskaičiau
kam tokias tuštybes rašyti- ne pirmi, nei paskutiniai perka. Neskaitom
Na ,neturite ka naujo parasyti,na neidomu,kokius,,triusikus Zvagulis nesioja,na ar nera Lietuvoje idomesniu temu,ismeskite tas banales izvalgas ir straipsnius,neduokite zmonems to,ko jie nenori,na nebukite priklus...
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų