Atviras „Tarp pilkų debesų“autorės interviu: sieloje ji – tikra lietuvė

Laidoje „Pasaulis pagal moteris“ – išskirtinis interviu su pasaulį užkariavusios knygos „Tarp pilkų debesų“ autore ir lietuvių kilmės rašytoja Rūta Šepetys, patarimas padėsiantis sustabdyti plaukų slinkimą, o floristiniame deserte laukia gėlių komponavimo idėjos dekoruojant švenčių stalą.

31

Išskirtinis interviu su rašytoja R. Šepetys

Išskirtiniame K. Rimienės interviu – svečias iš už Atlanto, lietuvių kilmės rašytoja ir didelio populiarumo pasaulyje susilaukusios knygos „Tarp pilkų debesų“ autorė Rūta Šepetys.

(31 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Pasaulis pagal moteris“: atviras interviu su „Tarp pilkų debesų kūrėja“

Itin jaukaus pokalbio metu autorė prisipažino savo kūryboje daug dėmesio skirianti Baltijos jūrai, o neblėstantis susižavėjimas Lietuva skatina kurti geriausius kūrinius. Kalbėdama apie lietuviškas šaknis rašytoja neslepia, kad anglų kalba šneka kur kas geriau nei lietuvių ir nors širdyje ji jaučiasi amerikiete, sieloje – tikra lietuvė.

Interviu metu laidos vedėja ir rašytoja kalbės apie New York bestseleriu tapusią knygą, išverstą į daugiau nei dvidešimt septynias užsienio kalbas ir neįkainojamą pažintį su Lietuvoje gyvenančia Irena Valaityte – Špakauskiene, kurios gyvenimu tremtyje remiantis, buvo sukurtas pagrindinės filmo „Tarp pilkų debesų“ veikėjos Linos paveikslas, atspindintis sovietinės tremties patirtį ir tyras žmonių svajones.

Išskirtinės pažinties su rašytoja metu laidos vedėja turėjo galimybę pabendrauti su dar viena įdomia asmenybe, tai filmo pagal ta patį knygos pavadinimą režisieriumi Mariumi Markevičiumi, kuris plačiau papasakojo apie šio filmo idėjos gimimą, netikėtą pažintį su knygos autore ir didelį visos komandos darbą kuriant istorinį filmą.

Patarimas norinčioms išvengti plaukų slinkimo

Kartu su laidos „Pasaulis pagal moteris“ vedėja bus sprendžiamos pagrindinės intensyvaus plaukų slinkimo priežastys. Grožio namų „Clare“ specialistė pristatys ir plačiau papasakos apie ypač veiksmingą ir neskausmingą plaukų mezoterapijos procedūrą, kurios metu naudojami vitaminai ir oligo elementai, suleidžiami į plaukų šaknis, atstato plaukus, užkerta kelią plaukų slinkimui, suaktyvina mikrocirkuliacijos ir kraujotakos procesą, naikina pleiskanas ir neleidžia lūžinėti plaukų galiukams.

REKLAMA

Kristina Rimienė turės galimybę pati išbandyti ir įsitikinti vitaminų injekcijos gydymo ypatumais ir pasidalins technologinės procedūros metu patirtais įspūdžiais.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų