Atskleista žymios influencerės mirties priežastis: merginai buvo 26-eri

Lapkričio 27 dieną dingo žymi influencerė Alexis Sharkey, o lapkričio 28-ąją buvo rastas jos kūnas. Hariso apygardos teismo medicinos instituto atstovas „Insider“ penktadienį atskleidė, kokia buvo merginos mirties priežastis.

8

Dar lapkričio 28-ąją pasirodė pranešimų, kad jos nuogas kūnas buvo „atsargiai paguldytas“ pakelėje Teksase, JAV.

(8 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Žymios influencerės mirtis užminė mįslę: nuogą kūną rado pakelėje

Anot insider.com, moterį mirtinai užsmaugė. 

Kiek anksčiau Hiustono departamentas nieko nekomentavo apie šį įvykį ir tikino, jog laukia skrodimo rezultatų. 

A. Sharkey mirties priežastis atskleidžiama beveik po dviejų mėnesių, kuomet A. Sharkey artimieji suabejojo, kas jai nutiko.

Merginos mama gruodžio mėnesio interviu „Insider“ teigė mananti, kad jos dukra buvo nužudyta. „Aš tikiu tik tuo, kad ji buvo nužudyta dėl to, kaip buvo paliktas jos kūnas“, – sakė motina.

Jos artima draugė kiek anksčiau irgi pasisakė dėl draugės netekties. „Aš tikiu ir tikiuosi, kad kas tai padarė, patiria pasekmes“, – interviu telefonu sakė artima draugė.

Primename, kad kiek anksčiau rašėme apie merginos mirtį.

21 000 sekėjų Instagrame turėjusi mergina su draugais paskutinį kartą kalbėjosi penktadienio vakarą, apie 18 valandą. Vėliau visi jai adresuoti skambučiai automatiškai buvo nukreipiami į atsakiklį, todėl jos draugai sunerimo. Taip pat pranešima, kad prieš įvykį Alexis ginčijosi su žmogumi, kurio tapatybė kol kas nežinoma.

Merginos vyras Tomas Sharkey (49) jau paneigė, kad būtų pykęsis su žmona ar kad tokia situacija būtų pasitaikiusi prieš jos mirtį. Kalbėdamas „KTRK–TV“, jis sakė: „Kai ji išėjo, nebuvome susipykę. Aš tik jai pasakiau, kad nevairuotų, nes buvo išgėrusi. Ji vis tiek išėjo. Daugiau nieko nežinau.“

Nors Tomas paneigė bet kokį konfliktą prieš merginos išėjimą iš namų, jis pripažino, kad „visada yra ir kita situacijos pusė“.

Jis pridūrė: „Man nereikia nieko įrodinėti. Palaukime ir pamatysime, kaip viskas išsispręs. Aš puikiai žinau, kaip atrodė mūsų su žmona gyvenimas.“

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų