Žymios influencerės mirtis užminė mįslę: nuogą kūną rado pakelėje

Alexis Sharkey buvo mirtinai pasmaugta, o tada jos nuogas kūnas buvo numestas pakelėje. Patvirtinta, kad socialinių tinklų influencerė buvo nužudyta, antradienį pranešė „New York Post“.

8

26 metų amžiaus socialinių tinklų žvaigždė dingo lapkričio 27 dieną. Jos kūnas buvo rastas mažiau nei po 24 valandų. Pasirodė pranešimų, kad jos nuogas kūnas buvo „atsargiai paguldytas“ pakelėje Teksase, JAV.

(8 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Žymios influencerės mirtis užminė mįslę: nuogą kūną rado pakelėje

Kūną pastebėjo sunkvežimio vairuotojas – jis atkreipė dėmesį į iš po krūmų kyšančias pėdas. Merginos kūnas rastas kelių kilometrų atstumu nuo jos namų, rašoma mirror.co.uk

21 000 sekėjų Instagrame turėjusi mergina su draugais paskutinį kartą kalbėjosi penktadienio vakarą, apie 18 valandą. Vėliau visi jai adresuoti skambučiai automatiškai buvo nukreipiami į atsakiklį, todėl jos draugai sunerimo. Taip pat pranešima, kad prieš įvykį Alexis ginčijosi su žmogumi, kurio tapatybė kol kas nežinoma.

Merginos vyras Tomas Sharkey (49) jau paneigė, kad būtų pykęsis su žmona ar kad tokia situacija būtų pasitaikiusi prieš jos mirtį. Kalbėdamas „KTRK–TV“, jis sakė: „Kai ji išėjo, nebuvome susipykę. Aš tik jai pasakiau, kad nevairuotų, nes buvo išgėrusi. Ji vis tiek išėjo. Daugiau nieko nežinau.“

Nors Tomas paneigė bet kokį konfliktą prieš merginos išėjimą iš namų, jis pripažino, kad „visada yra ir kita situacijos pusė“.

Jis pridūrė: „Man nereikia nieko įrodinėti. Palaukime ir pamatysime, kaip viskas išsispręs. Aš puikiai žinau, kaip atrodė mūsų su žmona gyvenimas.“

Hiustono policijos departamento teigimu, Alexis mirtis šiuo metu tiriama, bet kol kas įtariamųjų ar suimtųjų šioje byloje nėra.


Rašyti komentarą...
a
asd
2021-01-21 20:51:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
teisingai gal tas vyras ir pasake, tai kas instagramoj tos influenceres ikelta tai butaforinis gyvenimas. kaip ten istikruju buvo issiaiskins.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų