Atskleista, kas taps princo Louiso krikšto tėvais: to niekas nesitikėjo

Jau visai netrukus įvyks ilgai laukta akimirka - Didžiosios Britanijos princas Louisas, princo Williamo ir jo sutuoktinės Kate kūdikis, pirmadienį bus pakrikštytas Londone esančiuose Šv. Jokūbo rūmuose.

48

Kenterberio arkivyskupas Justinas Welby atliks apeigas Karališkojoje koplyčioje, kur susirinks artimi draugai ir šeimas nariai.

(48 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Princo Louis ir tėčio princo Williamo panašumas

J. Welby pakrikštys mažąjį princą, užpildamas vaikui ant galvos vandens iš Jordano upės. Pasak arkivyskupo, šis įvykis jam „kainuos labai daug nervų“, bet kartu bus ir „didelė garbė“.

Louisas yra trečiasis Kembridžo kunigaikščio ir kunigaikštienės vaikas, penktas eilėje į Britanijos karališkąjį sostą po senelio princo Charles'o, tėvo Williamo, brolio George'o ir sesers Charlotte.

Jis taip pat yra vienas iš karalienės Elizabeth II provaikaičių.

Krikšto apeigos turi prasidėti 16 val. vietos (18 val. Lietuvos) laiku ir truks apie 40 minučių. 

Taip pat paviešinta ir kita svarbi informacija – kas turėtų tapti princo krikšto tėvais. Jie bus netgi 6 - Nicholas van Cutsem, Guy Pelly, Harry Aubrey-Fletcher, Lady Laura Meade, Hannah Carter ir Lucy Middleton, kuri yra hercogienės pusseserė. Visi jie – artimi šeimos giminaičiai ar draugai.

Daugelį nustebino faktas, kad šeima krikštatėviais nepasirinko princo Williamo brolio princo Harry ir jo žmonos Meghan Markle. Tačiau tai nenumatyta pagal karališkąjį protokolą.

Plačiajai visuomenei neprieinamoje XVI amžiaus koplyčioje 2013-aisiais taip pat buvo pakrikštytas Louiso keturmetis vyresnis brolis George'as.

Trimetė Charlotte buvo pakrikštyta 2015-aisiais XVI amžiaus Šv. Marijos Magdalietės bažnyčioje, esančioje karalienės užmiesčio dvare Sandringame Anglijos rytuose.

3,8 kg svėręs Louisas gimė Londono centre esančioje Šv. Marijos ligoninėje balandžio 24-ąją, kai minima Anglijos globėjo Šv. Jurgio diena.

Paskelbus apie sosto įpėdinio gimimą, keletą dienų prie ligoninės budėję karališkosios šeimos gerbėjai šoko iš džiaugsmo ir gėrė šampaną.

REKLAMA

Žinią nuo ligoninės laiptų miniai gerbėjų ir žiniasklaidos atstovų pranešė raudonais senoviniais drabužiais apsirengęs miesto šauklys Tony Appletonas.

Apie Louiso gimimą taip pat buvo pranešta ant Londono 189 metrų aukščio dangoraižio „BT Tower“ įrengtame ekrane, kuriame nušvito žodžiai „Berniukas!“

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų