Atskleista, ką princesei Dianai teko patirti gyvenant su Charlesu: buvo labai nelaiminga

Princesė Diana buvo giliai nelaimingas žmogus ir tai nėra paslaptis gerbėjams. Tačiau neseniai žurnalistai gavo prieigą prie asmeninių princesės įrašų.

4

Remiantis slaptais princesės įrašais, paaiškėja, kad ji galėjo mirti pačioje santuokos su Charlesu pradžioje, skelbia starhit.ru.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Princesė Diana

Žurnalistams dienoraštį davęs šaltinis teigė, kad princesė Diana užrašė rašė paskatinta psichoterapeuto. Specialistė buvo įsitikinusi, kad liedama emocijas ant popieriaus, princesė Diana sugebės susidoroti su nuolatine depresija ir mintimis apie savižudybę.

Remiantis užsienio žiniasklaida, princo Charleso žmona kelis kartus bandė nusižudyti. Vieną dieną ji beveik nusižudė būdama nėščia, kuomet laukėsi pirmojo vaiko. Tada tarp įsimylėjėlių kilo didelis kivirčas: Diana prarado emocijų kontrolę, tačiau jos artimiesiems pavyko laiku užkirsti kelią tragedijai.

„Buvau tokia prislėgta, kad galėjau padaryti viską. Bandžiau susižaloti “, – užrašuose pasakojo Diana.

Be to, žurnalistai tvirtina, kad šiuose dienoraščiuose princesė kalba apie bulimijos priežastis. Ji ilgą laiką kentėjo nuo valgymo elgesio nukrypimų, ir ši problema vėl kilo dėl Charleso. Neva vyras pateikė nemalonių komentarų apie Dianos figūrą, dėl to ji praktiškai nustojo valgyti ir net specialiai viską išvemti.

„Tuo metu, kai Diana buvo ištekėjusi už Charleso, karališkoji šeima vykdė griežtą politiką. Klano atstovams buvo uždrausta kalbėti apie bet kokias asmenines problemas, tokios temos apskritai negalėjo būti aptarinėjamos “, – teigė šaltinis.

Diana ir Charlesas buvo susituokę maždaug 15 metų. Visą tą laiką princas apgaudinėjo savo žmoną su Camilla Parker-Bowles. Iš pradžių ji toleravo neištikimybę, tačiau 1995 m. ji davė interviu BBC televizijos kanalui, kuriame atvirai kalbėjo apie šeimos problemas. Iš karto po to Elžbieta II išsiuntė sūnui ir uošvei laišką, kuriame ji reikalavo jų skyrybų.

Gavusi ilgai lauktą laisvę, Diana pradėjo keliauti po pasaulį ir užsiimti labdaros darbais. Tačiau jos laimė truko neilgai: paskutinę 1997-ųjų vasaros dieną princesė žuvo autoavarijoje.


Rašyti komentarą...
v
vejai
2020-11-28 15:55:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
nesąmone.
Atsakyti
0

J
Jooo
2020-11-29 11:03:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
Dianos didžiausia nelaimė buvo ta, kad mylėjo Čarlzą. Todėl jo neištikimybę ją labai žeide. Gaila, būtų buvusi jam abejinga, gyvenimas būtų visai kitaip susiklostęs. Bet vis tiek nelaimingai. Vargšė moteris. Bet ir turtuoliai verkia......
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų