naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Visai neseniai užsienio žiniasklaidoje išplito žinia, kuri nemenkai šokiravo ne vieną. Pasirodo, kad visų pamėgtuose Helovino vakarėliuose vyksta tokie dalykai, apie kuriuos sunku kam ir pagalvoti.

Visai neseniai užsienio žiniasklaidoje išplito žinia, kuri nemenkai šokiravo ne vieną. Pasirodo, kad visų pamėgtuose Helovino vakarėliuose vyksta tokie dalykai, apie kuriuos sunku kam ir pagalvoti.

REKLAMA

Turtingieji, kaip rašoma portale dailymail.co.uk, susirenka į kaukių balių – čia visi rodo savo išmonę renkantis patį kūrybiškiausią kostiumą, tačiau tik tuo vakarėlis neapsiriboja. 

Ne paslaptis, kad garsenybių pasaulyje netrūksta alkoholio bei kitų kvaišalų, kurie viso vakaro metu yra gausiai vartojami, o po to viskas pavirsta orgija.

Vakarėlio organizatoriai tikino, kad į jį patekti galės tik kviestiniai svečiai – čia prie durų budės keli apsaugos darbuotojai, kurie tikrins, ar kaukės dengia tų žmonių veidus, kurie buvo pakviesti. Vienintelis reikalavimas – atitikti aprangos kodą. Žvaigždėms privaloma vilkėti prabangius apatinius bei įspūdingus kostiumus, o jų veidus turi dengti kaukės. Taip niekas neatspės, kas atvyko į šį vakarą. 

Pasak organizatorių, vakaro metu garsenybės keičia partnerius vieną po kito – lytiniams aktams yra sukuriama ir bendra erdvė, kurioje žvaigždės gali santykiauti. 

REKLAMA

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad visai neseniai buvo paplitusi žinia, kaip vaikinas apšvarino savo tėvo piniginę ir pateko į orgiją. Vos 16-os metų vaikinas pavogė savo tėčio kreditinę kortelę ir taip nusipirko bilietą į vakarėlį Karibuose. Tiesa, nepilnamečiui ten dalyvauti buvo draudžiama, todėl jis buvo priverstas meluoti.

REKLAMA

Iš Čilės kilęs Brianas labai norėjo sudalyvauti „Sekso Salos“ renginyje, tačiau be kreditinės kortelės jis to negalėjo padaryti, todėl slapta pasinaudojo savo tėčio tapatybe.

Renginys, kuriame bilietas kainuoja per 5 tūkst. eurų, dalyvauti gali tik suaugę asmenys. Į ten pakliūvantys turi išskirtinę progą santykiauti su neribotu kiekiu moterų.

Šiuo metu Niujorke gyvenantis Brianas pridūrė, jog jis bet kokia kaina siekė prarasti nekaltybę: „Mano amžiaus berniukas negali jaustis tikru vyru, jei jis nėra pasimylėjęs su moterimi“, – sakė jis.

REKLAMA

„Noriu, kad mano bendraamžiai nesityčiotų iš manęs, dėl to taip ir pasielgiau – permiegojau su dviem merginomis, o jie nė su viena“, – rėžė Brianas.

16-metis taip pat pridūrė, jog nė kiek nesigaili išvaistęs tėvų pinigus – priešingai, džiaugiasi prieš kitus. „Dabar man visi pavydi. Nekaltybės praradimas yra labai svarbus momentas tokio amžiaus jaunuoliui, kaip aš. Anksčiau niekuomet nesusitikinėjau su merginomis“, – pridūrė vaikinas.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų