• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Pranešama, kad princas Harry ir Meghan Markle gali ieškoti nekilnojamojo turto Jungtinėje Karalystėje, tačiau viena karališkosios šeimos ekspertė suabejojo gandais, kad princas Harry ir Meghan Markle galėtų sugrįšti dabar arba šventiniu laikotarpiu.

Pranešama, kad princas Harry ir Meghan Markle gali ieškoti nekilnojamojo turto Jungtinėje Karalystėje, tačiau viena karališkosios šeimos ekspertė suabejojo gandais, kad princas Harry ir Meghan Markle galėtų sugrįšti dabar arba šventiniu laikotarpiu.

REKLAMA

Spėliojama, kad princas Harry ir Meghan Markle šiemet greičiausiai nesidžiaugs karališkomis Kalėdomis, o jų vaikams taip pat neteks pajusti tikrosios švenčių magijos, teigė ekspertė.

Pranešimuose teigiama, kad Harry norėtų turėti savo namus Jungtinėje Karalystėje dabar, kai jis su žmona Meghan Markle nebegali naudotis Frogmoro kotedžu Vindzoro dvare, nes buvo priverstas atiduoti raktus. Kalbama, kad Harry galėtų pats įsigyti privačią nuosavybę, o ne pasikliauti savo susvetimėjusio tėvo karaliaus Karolio malone, rašo mirror.co.uk.

Per šventes nepasirodys

Tačiau viena karališkosios šeimos ekspertė ir istorikė Tessa Dunlop mano, kad bet koks Sasekso kunigaikščių Jungtinėje Karalystėje nekilnojamo turto įsigijimas ar grįžimas į šalį yra labai mažai tikėtinas, nes artėjant Kalėdoms tai taip pat reikštų, kad jų vaikai princas Archie ir princesė Lilibet netektų vienos svarbiausių švenčių.

REKLAMA
REKLAMA

„Artėja Kalėdos, ir mes norime, kad Meghan ir Harry įneštų šiek tiek transatlantinės įtampos į Vindzoro prekės ženklą, – sakė T. Dunlop. – Tačiau per daug nesitikėkite – Harry šią vasarą nepasirodė Balmorale, tai vargu ar jis pagerbs savo buvimu ir Sandringamą. Nebent nusipirktų būstą netoli Londono, nes nepanašu, kad karalius Karolis per Kalėdas galės apkabinti savo anūkus.“

REKLAMA

Daugiau nei prieš trejus metus persikėlęs į Kaliforniją, Harry į Jungtinę Karalystę grįžta tik trumpam, be to, jis yra įsitraukęs į teisinį ginčą su Vidaus reikalų ministerija dėl savo saugumo, kai grįžta į tėvynę.

„Saseksai ketina nusipirkti namus Londone ar jo apylinkėse, bent jau taip sklinda gandai, – tęsė ji. – Nepaisant to, kad jo tėvas turi daugiau nekilnojamo turto nei mes galėtume įsivaizduoti, jei Harry grįš į Jungtinę Karalystę, jis tikrai neapsistos tėvo valdose.“

REKLAMA
REKLAMA

Pasak T. Dunlop, greičiau pora atskils nuo karališkosios šeimos ir nusipirks nuosavą būstą, nes tai yra namų pasiilgstančio Harry misija. Kaip ir daugelyje gandų apie Sasekso kunigaikščius, čia slypi santuokinės įtampos potekstė.

 

Meghan puikiai jaučiasi Kalifornijoje su savo garsenybėmis bičiuliais, simpatišku naujuoju agentu ir nekantrauja vėl susigrąžinti influencerės įtaką. Ne taip kaip Harry, kuris dažnai nuotraukose atrodo taip, kaip apibūdino save memuaruose – atsarginis.  Visuomenei pateikiami vaizdo įrašai, kuriuose jis avi nepatogius blizgančius batus (Pasaulinėje psichikos sveikatos dienoje Niujorke) arba jį užgožia lipšni ir nepakankamai įvertinta žmona.

„Kaip Camilla buvo piktoji svetimautoja, kol joje atradome švelnią ir net gražią karalienę, taip Harry regimas kaip mažas pasiklydęs berniukas, nepritapęs amerikietiškoje aplinkoje, kuris nori grįžti namo, – sakė ji. – Mes, britai, norime tikėti, kad Harry negali be mūsų išsiversti, kad jis pasiilgsta brolio, su kuriuo, kaip mums teigė, niekada nebuvo artimas, tėvo, su kuriuo nebendrauja, ir šalies, kurią jis šmeižė savo „Netflix“ seriale „Harry and Meghan“.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų