Atlikėja Gerikienė gulėsi ant operacinio stalo: situacija labai greitai blogėjo

Atlikėja Aušrinė ankščiau žinoma kaip „Tikroji Išdykėlė“ visai neseniai gulėsi ant operacinio stalo. Moteris pasakojo, kad prieš 1 metus nė nebūtų pagalvojusi, kad situacija taip kardinaliai pasikeis.

8

Naujienų portalui tv3.lt moteris atvirai prabilo apie jai atliktą operaciją bei tai, kodėl nusprendė žengti šį žingsnį.

(8 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Aušrinė Gerikienė gulėsi ant operacinio stalo

Pasak pašnekovės, apie akių vokų pakėlimo operaciją ji anksčiau nė negalvojo, tačiau neilgai turkus viskas pasikeitė.

„Prieš metus operacijai nebuvo jokio pagrindo, tačiau situacija pablogėjo labai greitai. Netrukus pastebėjau, kaip stipriai pakrito dešinės akies vokas. Situacija labai greitai blogėjo. Tuomet kreipiausi į specialistus. Mano giminaitis yra chirurgas, todėl pirmiausiai ir kreipiausi į jį, kad šis galėtų man rekomenduoti specialistą. Jis pasiūlė man apsilankyti „Northway“ medicinos centre. Klaipėdoje nuvykau pas specialistę Mariją Sakalauskaitę. Per konsultaciją ji apžiūrėjo vokus ir iš karto sutarėme dėl operacijos datos. Pamaniau, kad dabar yra geriausias metas operacijai, kadangi nevyksta koncertai, o gijimas trunka 2 mėnesius. Galutinis rezultatas pasimatys po pusės metų“, – kalbėjo A. Gerikienė.

Atlikėja neslėpė, kad užkritęs akies vokas kėlė nemalonius pojūčius: „Rytais turėdavau patempti vokus į viršų, kad galėčiau pilnai atsimerkti. Labai džiaugiuosi, kad ryžausi operacijai, kuri truko apie 1 val. laiko. Turėjau savo palatą. Esu labai dėkinga visam kolektyvui, kuris taip rūpinosi manimi nuo pradžios iki pat dabar.

Džiaugiuosi, kad tikrai neskaudėjo. Jokio skausmo nei operacijos metu, nei po jos. Vienintelis diskomfortas buvo po paros laiko, kai buvo tikrai stiprus patinimas, bet jis atslūgo jau po 2 parų. Po kelių dienų jau akių sritis nusimargino keliomis spalvomis, bet kaip pati juokavau, kad Velykoms pats tas. Nereikėjo kiaušinių marginti, nes pati kaip margutis buvau.

Dabar jau eina antra savaitė. Jaučiuosi puikiai ir matau kaip keičiasi vaizdelis. Su nekantrumu laukiu galutinio rezultato, bet dabar jau akyse šviesiau. Na, o daugiau jokių pokyčių neplanuoju. Tačiau, ką gali žinoti, kas dar su metais gali pradėti byrėti... Gal ir teks dar kažką pasitobulinti, todėl niekada nesakau niekada.“

 

 


Rašyti komentarą...
R
Rasa2
2021-04-08 22:49:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
Svarbiausia dienoa žinia!
Atsakyti
-1

N
Nu
2021-04-08 21:54:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
Durniuke. Niekam neįdomu tavo tie vokai. Pati adrodai kaip iš pelkės išlindus
Atsakyti
-3

N
Nu
2021-04-08 21:55:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
Durniuke. Niekam neįdomu tavo tie vokai. Pati adrodai kaip iš pelkės išlindus
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų